Výprodej s extra slevou
Výprodej s extra slevou
10% sleva
ED8589
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
NIP Odsávačka do nosu, bílá
Momentálně vyprodáno

NIP Odsávačka do nosu, bílá

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
176 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A091646

NIP Odsávačka do nosu, bílá

NIP Odsávačka do nosu osvobozuje nosní dírky jemně a bez bolesti.

• Od 0 měsíců
• zmírní problémy s dýcháním
• Sací špička zaručuje jemné a bezbolestné odsání
• Bez problémové čištění sací špičky a sací části
• Sací špička je vyrobena z lehkého PP materiálu

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Nip

nip …for my happy baby

Děti obohacují náš život, ale staví ho také pořádně vzhůru nohama. Jako novopečení rodiče stojíte před zcela novými výzvami. My v Nip Vám přitom pomáháme velmi kvalitními výrobky, které jsou ideálně uzpůsobeny individuálním potřebám Vašeho dítěte. Od 1932 vyvíjíme naše výrobky v úzké spolupráci s vědci, lékaři a porodními asistentkami podle nejnovějších poznatků z medicíny a techniky. Kvalita našich výrobků je pravidelně kontrolována ve firemní laboratoři a kontrolována nezávislými institucemi. Díky naší dlouholeté zkušenosti Vám darujeme bezpečí, že děláte pro své dítě to nejlepší.