Naše alternativa k vyprodanému výrobku

nip Sada kojeneckých kuželů First Moments (dva kojící kužely) vč. Dvoukomorová silikonová krabičkanip Sada kojeneckých kuželů First Moments (dva kojící kužely) vč. Dvoukomorová silikonová krabička
Momentálně vyprodáno

nip Sada kojeneckých kuželů First Moments (dva kojící kužely) vč. Dvoukomorová silikonová krabička


Cena
198 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A283401

EAN: 4000821376007

nip Sada kojeneckých kuželů First Moments (dva kojící kužely) vč. Dvoukomorová silikonová krabička
Tento text je přeložen automaticky.
První okamžiky kojících kuželů od nip ® jsou obzvláště tenkostěnné, aby poskytovaly co nejpřirozenější pocit pití a udržovaly úzké, intimní spojení během kojení.

Zakřivený trojúhelníkový tvar s průměrem trychtýře 20 mm (M) zajišťuje kontakt pokožky mezi nosem dítěte a matkou hrudí, čímž zvyšuje pocit bezpečí a blízkosti. Mimořádně kvalitní silikon zajišťuje mimořádně dobrou přilnavost k matčině hrudi. Kojenecké čepice jsou kojenci velmi akceptovány, byly vyvinuty u porodní asistentky a v praktických testech s porodní asistentkou dosáhly doporučeného podílu 92%.

Jsou zvláště doporučovány pro kojence, kteří mají potíže s nasazením kuželů, kojence se slabým sáním, citlivými bradavkami a plochými nebo dutými bradavkami. Kromě prvních kojících kuželů je v sortimentu zahrnuta také dvoukomorová krabička, která umožňuje hygienické skladování dvou kojících kuželů. Jeden použitý kužel je uložen odděleně od druhého a udržuje jej hygienicky čistý pro druhé kojení. Výrobek neobsahuje BPA a „Vyrobeno v Rakousku“.

Details:
 • Zejména tenkostěnné pro obzvláště přirozený pocit pití
 • Vyvinuto s podporou porodních asistentek
 • Zakřivený trojúhelníkový tvar s průměrem trychtýře 20 mm (M)
 • Podporuje v případě obtíží při montáži nebo citlivých bradavkách
 • Podporuje ploché nebo převrácené bradavky
 • Pomoc dětem se slabým sáním
 • S inovativním dvoukomorovým boxem
 • Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Značka

  Nip

  nip …for my happy baby

  Děti obohacují náš život, ale staví ho také pořádně vzhůru nohama. Jako novopečení rodiče stojíte před zcela novými výzvami. My v Nip Vám přitom pomáháme velmi kvalitními výrobky, které jsou ideálně uzpůsobeny individuálním potřebám Vašeho dítěte. Od 1932 vyvíjíme naše výrobky v úzké spolupráci s vědci, lékaři a porodními asistentkami podle nejnovějších poznatků z medicíny a techniky. Kvalita našich výrobků je pravidelně kontrolována ve firemní laboratoři a kontrolována nezávislými institucemi. Díky naší dlouholeté zkušenosti Vám darujeme bezpečí, že děláte pro své dítě to nejlepší.


  Naše nejprodávanější