nip Soft Trainer Cup s silikonovým nápojovým zobákem 260 ml melounu

nip Soft Trainer Cup s silikonovým nápojovým zobákem 260 ml melounu


Varianta:
  • nip Soft Trainer Cup s silikonovým nápojovým zobákem 260 ml melounu
  • nip Soft Trainer Cup se silikonovým nápojem zobák 260 ml ananasu

Cena
137 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A234926

EAN: 4000821351028

nip Soft Trainer Cup s silikonovým nápojovým zobákem 260 ml melounu
Tento text je přeložen automaticky.
"Pro přechod k nezávislému pití s ​​více tekutinami. Nip Soft Trainer podporuje učení skutečného procesu pití, zapnutí, naklopení a vyrazení. Kádinka má silikonový nápojový zobák, který je vhodný pro čelist a odolný proti netěsnostem, při opití se nestahuje a je zvláště snadno se čistí. -Easy 2 clean -

Nip Soft Trainer je vhodný pro malé děti od 6 měsíců a drží o 110 ml více než láhev na pití od 6 měsíců. 260 ml kapaliny se vejde do Soft Trainer. Ergonomické rukojeti pomáhají batole naučit se pít samostatně. Průhledné tělo láhve usnadňuje kontrolu množství tekutiny, které kojenec zbyl. Široký hrdlo láhve umožňuje snadné plnění a čištění šálku.

Lehký pasový tvar umožňuje batole držet Soft Trainer pevně v ruce. Pro ochranu před nečistotami a praktickými na cestách je pro vysavač k dispozici hygienický uzávěr, který lze snadno nasadit a vyjmout. Šálek na pití je vyroben z vysoce kvalitního, nerozbitného plastového polypropylenu (PP).

Podrobnosti o produktu:
  • Pro přechod k nezávislému pití
  • Povzbuzuje učení o skutečném procesu pití, připoutání, naklápění a usazování
  • Silikonový nápojový zobák, který je vhodný pro čelist, je odolný proti úniku a při opití se nesnižuje.
  • Pro kojence 6 měsíců a starší
  • Ergonomická protiskluzová rukojeť pro bezpečné uchopení
  • Průhledné tělo láhve umožňuje stálou kontrolu množství tekutiny
  • Hygienický uzávěr chrání proti nečistotám
Aby byla zaručena stálá kvalita značky, je Soft Trainer BPA zdarma a jako téměř všechny produkty značky nip ""Made in Germany""."

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Nip

nip …for my happy baby

Děti obohacují náš život, ale staví ho také pořádně vzhůru nohama. Jako novopečení rodiče stojíte před zcela novými výzvami. My v Nip Vám přitom pomáháme velmi kvalitními výrobky, které jsou ideálně uzpůsobeny individuálním potřebám Vašeho dítěte. Od 1932 vyvíjíme naše výrobky v úzké spolupráci s vědci, lékaři a porodními asistentkami podle nejnovějších poznatků z medicíny a techniky. Kvalita našich výrobků je pravidelně kontrolována ve firemní laboratoři a kontrolována nezávislými institucemi. Díky naší dlouholeté zkušenosti Vám darujeme bezpečí, že děláte pro své dítě to nejlepší.


Naše nejprodávanější

nip Soft Trainer Cup s silikonovým nápojovým zobákem 260 ml melounu
137 Kč