nip Teat cup Cherry kulatý silikon na čaj 2 kusy

nip Teat cup Cherry kulatý silikon na čaj 2 kusy


  • nip Teat Cherry silikonové mléko kulaté 2 kusy

Cena
104 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-5 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A250797

nip Teat cup Cherry kulatý silikon na čaj 2 kusy
Tento text je přeložen automaticky.
Vakuový kruhový vysavač Cherry je přirozeně tvarovaný a je vyroben z měkkého silikonu. Extra tlustý okraj struku poskytuje optimální, bez kapání na krku láhve. Kruhový vysavač je vhodný pro všechny standardní láhve. Aby byla zaručena konzistentní kvalita značky, je standardní štípací struk stejně jako téměř všechny produkty této značky „Made nip in Germany“.

Detaily produktu:
  • Přirozeně tvarovaný kulatý vysavač vyrobený z měkkého silikonu
  • Extra silný sací okraj pro optimální uchycení na hrdlo láhve
  • Široký opěrka rtů pro přirozený pocit sání
  • Obzvláště vhodný pro kojení díky třešňově kulatému přirozenému tvaru
  • Vhodné pro všechny standardní láhve
  • Doporučený věk: od 0 měsíců
  • Velikost sacího otvoru S (čaj)

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Nip

nip …for my happy baby

Děti obohacují náš život, ale staví ho také pořádně vzhůru nohama. Jako novopečení rodiče stojíte před zcela novými výzvami. My v Nip Vám přitom pomáháme velmi kvalitními výrobky, které jsou ideálně uzpůsobeny individuálním potřebám Vašeho dítěte. Od 1932 vyvíjíme naše výrobky v úzké spolupráci s vědci, lékaři a porodními asistentkami podle nejnovějších poznatků z medicíny a techniky. Kvalita našich výrobků je pravidelně kontrolována ve firemní laboratoři a kontrolována nezávislými institucemi. Díky naší dlouholeté zkušenosti Vám darujeme bezpečí, že děláte pro své dítě to nejlepší.


Naše nejprodávanější

nip Teat cup Cherry kulatý silikon na čaj 2 kusy
104 Kč