noppies Neapol světle růžový spací pytel

noppies Neapol světle růžový spací pytel


Velikostní tabulka
Varianta:
  • noppies Neapol světle růžový spací pytel
  • noppies Spací pytel Naples Grey Mint

Cena
918 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-4 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A230134

noppies Neapol světle růžový spací pytel
Tento text je přeložen automaticky.
V této měkké 4 sezóně spací pytel Nanno od Noppies Baby Home může vaše dítě po celý rok dobře spát. Vnější spacák je vyroben ze sametu a vnitřní spacák z měkké bavlny. Spací pytel má hodnotu TOG 0,8 a skládá se z 80% organické bavlny a 20% polyesteru. Spací pytel je 80 cm. dlouhý a je vhodný pro děti od 3 měsíců do cca. 9 měsíců

Co je hodnota TOG?

Hodnota TOG označuje okolní teplotu, pro kterou je produkt vhodný. Je důležité, aby vaše dítě s ním nezamrzlo nebo se příliš nezahřál. Pomocí hodnot TOG můžete vybrat ten správný produkt pro sezónu. Čím vyšší je TOG, tím lépe udržuje vaše dítě v teple. Tyto hodnoty TOG jsou stanoveny nezávislou laboratoří Intertek (ITS).

Stanovené hodnoty TOG jsou: 0,5 TOG pro pokojovou teplotu 24 až 27 stupňů Celsia 1,0 TOG pro pokojovou teplotu 21 až 23 stupňů Celsius2.5 TOG pro pokojovou teplotu 10 až 20 stupňů Celsia

Detaily produktu:
  • Materiál: 80% organická bavlna, 20% polyester
  • Lze prát při 40 ° C

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

noppies Neapol světle růžový spací pytel
918 Kč