Naše alternativa k vyprodanému výrobku

NUK Baby řetízek na dudlík DUO na všechny NUK dudlíky
Momentálně vyprodáno

NUK Baby řetízek na dudlík DUO na všechny NUK dudlíky


Cena
109 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Produkty ze série NUK Baby

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A149261

EAN: 4008600107323

NUK Baby řetízek na dudlík DUO na všechny NUK dudlíky
Je Vám jistě známo, jak dítě dudlík a sání na něm miluje. Aby zůstal dudlík tam, kam patří a neztratil se nebo nespadl na zem, jsou řetízky a provázky na dudlík ideálním řešením. řetízek na dudlík "DUO" se postará o bezpečné upevnění dudlíků s i bez kroužku. Praktický systém s klipem ovladatelný jednou rukou usnadní upevnění na oblečení dítěte. NUK řetízek na dudlík "DUO" nemá žádné rohy, nýbrž textilní provázek. Snadno se čistí.


• Bezpečné upevnění s duální funkcí.
• Praktické ovládání klipu jednou rukou
• Pro všechny dudlíky NUK s kroužkem nebo bez kroužku
• Bez rohů
• Velmi robustní textilní provázek

Materiál:
Upevňovací klip: PP
Textilní provázek: polyester
Držák: silikon

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

NUK

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


Naše nejprodávanější