NUK Baby Teploměr Flash s infračerveným senzorem

NUK Baby Teploměr Flash s infračerveným senzorem


1.150 Kč
Cena
626 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
524 Kč-46%
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A149255

NUK Baby Teploměr Flash s infračerveným senzorem
NUK Baby Teploměr Flash
Bezdotykové měření teploty na čele prostřednictvím infračerveného senzoru, v sekundové rychlosti a hygienicky. Spánek je nejlepší lék! To platí i pro miminka a malé děti. Když chtějí rodiče pravidelně měřit teplotu dítěte v noci, pak to chtějí dělat s citem a nejlépe aniž by dítě probudili. Pomocí teploměru NUK Baby Flash je to bez problému možné, protože měření je hotové za sekundu a bez doteku.
Měření bez dotyku - v sekundové rychlosti a hygienicky
Teploměr Baby Flash obsahuje infračervený senzor. Měření probíhá bez dotyku, držením měřící špičky v max. 3 cm odstupu od čela. Na digitálním displayi je během sekundy ukázána hodnota teploty - tak mohou rodiče rozhodnout, zda je nutné přesné změření teploty vhodným teploměrem. Velmi praktické: Při horečce zazní akustické varování Ve srovnání s jinými metodami měření je bezdotykové měření velmi hygienické. Mnohostranné použití
Teploměr není vhodný jen pro měření tělesné teploty, ale změří i povrchovou teplotu stravy miminka nebo teplotu vody. LCD display navíc ukazuje pokojovou teplotu. S paměťovou funkcí a modem bez zvuku
Vývoj teploty se dá díky funkci zapamatování teplot sledovat i po delší čas. Možné je uložit až 25 měření. V němém modu jsou všechny signální zvuky přístroje vypnuty.

Vhodná lithiová baterie je součástí balení a přístroj je okamžitě provozu schopný. NUK Baby teploměr Flash - tak jemné měření teploty tu ještě nikdy nebylo.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

NUK

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


Naše nejprodávanější

NUK Baby Teploměr Flash s infračerveným senzorem
1.150 Kč
626 Kč
Top značky