NUK Breastmilk Nature container Sense white Sada 2 150 ml

NUK Breastmilk Nature container Sense white Sada 2 150 ml


Cena
352 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Produkty ze série NUK Nature Sense

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A229305

EAN: 4008600270942

NUK Breastmilk Nature container Sense white Sada 2 150 ml
Tento text je přeložen automaticky.
V prvních měsících života jsou čerstvě upečené matky obzvláště zaneprázdněny svými potomky. Hraní, mazlení a mezi procházkami - zde je dobře vyplněná denní rutina. Aby se maminka mohla dopřát relaxační přestávce, je to jednoduché a pohodlné řešení pro čerpání mléka. Nová nádoba mateřského mléka NUK Nature Sense slouží jako řešení all-in-one, do kterého můžete nejen pumpovat zdravé a výživné mateřské mléko pro své dítě, ale také jej ukládat, připravovat a krmit. Zvláštností nového kontejneru na mléčné mléko od NUK: integrovaný adaptér na mléčné mléko - zajišťuje, že můžete snadno pumpovat mléko přímo do nádoby pomocí manuálního nebo elektrického kojení NUK bez nutnosti doplňování. Praktická silikonová uzavírací deska pak zabraňuje úniku kapaliny a zajišťuje, že může být bezpečně uložena nebo skladována. Nádoby na mateřské mléko lze snadno stohovat, protože díky protiskluzové funkci silikonového víčka se nepřetrhávají. Když vrčí malý žaludek vašeho dítěte, máte jídlo po ruce a v kombinaci s kompatibilními hrudkami NUK Nature Sense můžete nejen uspokojit svůj hlad, ale zároveň dát vašemu malému pokladu přirozený a příjemný nápoj.

S nádobkou na mléčné mléko NUK Nature Sense profitujete jako maminka z větší nezávislosti během období kojení a vytvoříte volný prostor, který občas potřebujete, abyste chytili dech a dobili baterie. Vaše dítě stále dostává všechny živiny obsažené v mateřském mléce. Objevte praktické funkce užitečných nádob NUK.

Detaily produktu:
  • Kapacita: 150 ml
  • 2 x prsa nádoby na mléko v balení
  • Vhodné pro všechny NUK Nature Sense struky
  • Vhodné také pro ovesnou kaši
  • Materiál: Polypropylen (PP)
  • Pro chlazení a zmrazení
  • Snadno se zahřívá v dětském ohřívači potravin NUK
Zahrnuto v dodávce:
  • 2 x nádoby na mateřské mléko
  • Včetně šroubovacího kroužku, silikonové těsnicí desky odolné proti úniku
  • Včetně mateřské pumpy. Adaptér

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

NUK

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


Naše nejprodávanější

NUK Breastmilk Nature container Sense white Sada 2 150 ml
352 Kč