Slevové překvapení!
Slevové překvapení!
Kupón až na
2500 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zde

Naše alternativa k vyprodanému výrobku

NUK Breastmilk taška 25 kusů na 180 ml
Momentálně vyprodáno
Cena
240 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A246057

EAN: 4008600252306

NUK Breastmilk taška 25 kusů na 180 ml
Tento text je přeložen automaticky.
Breastmilk je nejlepší pro zdravý vývoj vašeho dítěte. Matky, které nemohou nebo nechtějí kojit, mohou pumpovat cenné mléko a krmit je lahví. Ale kam dát vypuštěné mléko? V chladničce a mrazničce to může být docela těsné! Nyní existuje nekomplikované řešení tohoto problému: vaky na mléko NUK v prsou.

Detaily produktu:
  • Kapacita: 180 ml
  • Množství: 25 kusů
  • Pro skladování mateřského mléka v lednici nebo mrazničce
  • Úspora místa a hygienická
  • Netěsnost díky dvojitému bezpečnostnímu uzavření
  • K okamžitému použití
  • Praktické nalévání otvorů

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

NUK

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


Naše nejprodávanější