NUK Chůvička Eco Control Audio 500

NUK Chůvička Eco Control Audio 500


1.902 Kč
Cena
1.212 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
690 Kč-36%
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A245993

NUK Chůvička Eco Control Audio 500
Digitální chůvička s Full-Eco-Control: přesné a bezpečné sledování vašeho dítěte
Zvláště pro novopečené maminky a táty je bezpečnost dítěte nejdůležitější. Samozřejmě, že klid a pohoda vašeho malého miláčka musí být vždy na prvním místě. S novou digitální dětskou chůvičkou NUK budete perfektně vybaveni pro první fáze vývoje novorozence - zejména pokud jde o monitorování fáze spánku vašeho malého pokladu.
NUK Eco Control Audio 500 vám vždy poskytuje bezpečný pocit, že jste tu pro vaše dítě, i když nejste v bezprostřední blízkosti.

Funkce této digitální dětské chůvičky od společnosti NUK zahrnují integrovaný ekologický režim (Eco-mode), který snižuje míru vyzařované energie v místnosti, když vaše dítě spí. Funkce Full-Eco-Control: upozorní rodiče, pokud je signál mimo dosah nebo je spojení přerušeno a to i v režimu Eco-mode Spolehlivě vás informuje, zda váš malý snílek pláče, došlo k přerušení spojení nebo je překročen dosah přístroje. Můžete tak být zcela v klidu a sledovat spánek svého malého zázraku. Pokud je ekologický režim aktivován, místnost je 100% bez vysokofrekvenčního záření a vaše dítě tak není vystavováno zbytečnému elektronickému smogu. Digitální technologie FHSS zajišťuje spolehlivý, čistý a bezproblémový přenos signálu tak, aby vám neunikl žádný zvuk a mohli jste opustit dětský pokoj s jistotou, že vaše dítě spí.

Digitální dětský monitor pro bezpečný a bezproblémový přenos dat
Digitální dětská chůvička od společnosti NUK vám poskytuje větší flexibilitu: s dosahem do 250 metrů a bezdrátovým provozem rodičovské jednotky můžete vykonávat svou každodenní práci, užívat si čtení knihy nebo trávit čas odpočinkem. Digitální dětská chůvička od společnosti NUK vám poskytuje větší flexibilitu: s dosahem do 250 metrů a bezdrátovým provozem rodičovské jednotky můžete vykonávat svou každodenní práci, užívat si čtení knihy nebo trávit čas odpočinkem. Dobíjecí LiPo baterie mají maximální provozní dobu až 18 hodin, takže dětskou chůvičku nemusíte neustále dobíjet. Pokud byste rodičovskou jednotku snad někam založili, integrovaná funkce hledání (pípnutí, které lze aktivovat z dětské jednotky) vám pomůže ji snadno najít.

Pokud je vaše miminko během spánku neklidné, můžete ho vašim hlasem snadno zklidnit přes funkci Intercom, aniž byste museli být ve stejné místnosti.

ndikátor úrovně zvuku s pěti LED diodami je obzvláště vhodný pro vizuální zobrazení zvuků v dětském pokoji. ato funkce je užitečná zejména v případě, že jste nastavili hlasitost rodičovské jednotky na velmi nízkou úroveň nebo ji zcela vypnuli. Čím větší počet LED diod vidíte, tím intenzivněji vaše dítě pláče.

Citlivost přenosu může být nastavena na požadovanou úroveň. Pokud je citlivost nastavena na nízkou hodnotu, dětská jednotka reaguje pouze na velmi hlasité zvuky. Pokud je citlivost nastavena na vysokou hodnotu, jsou přenášeny i ty nejslabší zvuky, jako například „broukání“. Citlivost přenosu může být nastavena na čtyři úrovně. Při každém z těchto nastavení se automaticky aktivuje ekologický režim, jakmile vaše dítě usne. Funkci citlivosti přenosu lze rovněž vypnout, aby bylo možné přenášet všechny zvuky nepřetržitě. V tomto případě (úroveň 5) je ekologický režim rovněž vypnut. K dispozici je možnost zapnutí vibračního alarmu, abyste vždy věděli, že se v dětském pokoji něco děje.

Detaily:
 • Režim Eco-mode: 100% bez vysokofrekvenčního záření během spánku dítěte
 • Full-Eco-Control: Funkce Full-Eco-Control: upozorní rodiče, pokud je signál mimo dosah nebo je spojení přerušeno a to i v režimu Eco-mode
 • Upozornění na vybití baterie a varování mimo dosah
 • Moderní a atraktivní design
 • až 18 hodin provozu
 • Funkce Intercom (zpětné mluvení k miminku)
 • Spolehlivý digitální přenos signálu technologií FHSS, nastavitelná citlivost hladiny zvuku, optický ukazatel hladiny hluku čistý přenos zvuku
 • Až 12 vlastních bezpečných kanálů s automatickým vyhledáváním
 • Nastavitelná citlivost na šum
 • Optický indikátor úrovně šumu
 • Bezproblémový provoz také bez Eco Mode
 • Bezdrátové ovládání přenosné rodičovské jednotky s nabíjecími LiPo bateriemi, dětská jednotka pouze s napájením
 • Dosah až 250 m
Sada obsahuje :
 • 1 dětská jednotka (vysílač)
 • 1 mobilní rodičovská jednotka (příjemce)
 • 2 napájecí adaptéry
 • 1 dobíjecí baterie

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

NUK

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


Naše nejprodávanější

NUK Chůvička Eco Control Audio 500
1.902 Kč
1.212 Kč
Top značky