NUK Držáček na brčko pro Flexi Cup hrnečky, bílé

NUK Držáček na brčko pro Flexi Cup hrnečky, bílé


MOC¹
84 Kč
Cena
76 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
8 Kč (10%)
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-4 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A128694

NUK Držáček na brčko pro Flexi Cup hrnečky, bílé
• Doplněk pro NUK Flexi Cup Hrnečky
• Kompatibilní se všemi jinými NUK First Choice produkty
• Z velmi lehkého, odolného polypropylenu (PP)
• Neobsahuje BPA
• Barva - bílá

Vhodné pro děti od 24 let. Protože děti v tomto věku rády pijí z brčka. Díky NUK Flexi Cup děti snadno a s lehkostí dosáhnou doporučené množství tekutin denně. A to aniž by při tom něco vylily: protože novodobý ventilek poskytuje ochranu před vytečením a zabrání, aby zůstávala zbytková tekutina v brčku. Díky tomu nemohou při otevření lahve vyšplíchnout zbytky tekutiny z brčka.

Balení obsahuje držáček na brčko pro NUK Flexi Cup jako doplněk. Držáček na brčko se někde ztratil, nebo se rozbil. Nevadí, stačí nasadit tento náhradní a nemusí se kupovat celý nový hrneček.

NUK Flexi Cup - 100% zábava při pití pro děti od 24 měsíců.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

NUK

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


NUK Držáček na brčko pro Flexi Cup hrnečky, bílé
MOC¹ 84 Kč
76 Kč
Top značky