Dnes: 10% k SALE-FINÁLE ❕
Dnes: 10% k SALE-FINÁLE ❕
kopírovat kód:
FINIS7854
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více informací
NUK Dudlík pro Nature 0-6 měsíců, zelený v sadě 4 kusů
eko

NUK Dudlík pro Nature 0-6 měsíců, zelený v sadě 4 kusů


Varianta:
 • NUK dudlík For Nature 0-6 měsíců, červená 4 kusy
 • NUK Dudlík pro Nature 0-6 měsíců, béžový, sada 4 kusů
 • NUK Dudlík pro Nature 0-6 měsíců, zelený v sadě 4 kusů

MOC¹
346 Kč
Cena
344 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A329501

NUK Dudlík pro Nature 0-6 měsíců, zelený v sadě 4 kusů
Tento text je přeložen automaticky.
NUK Pro Nature Dudlík, tvar vhodný pro čelisti, z přírodního kaučukového latexu, velikost 1

Dudlík pro Nature od NUK je vyroben z 98 % z přírodních surovin, protože přírodní látky nejlépe uklidňují.
Měkká savička je vyrobena z čistého přírodního kaučuku a tvrdé části dudlíku jsou vyrobeny z udržitelného plastu*. Přírodní kaučuk je čistě rostlinná surovina, která je obzvláště měkká, teplá a pružná. Vaše dítě se tak může cítit klidně a pohodlně.

Pokud jde o udržitelnost, NUK se však nezastavuje pouze u surovin a figuríny NUK For Nature . NUK jde ještě o krok dál. Pro vaši budoucnost a budoucnost vašeho dítěte balí NUK své figuríny For Nature do 100% papíru s certifikací FSC, který můžete velmi snadno recyklovat prostřednictvím papírového odpadu.
Aby byla uhlíková stopa ještě menší, optimalizuje NUK celou výrobu pomocí zelené elektřiny, od surovin až po výrobu. Problematika šetrnosti ke klimatu je společnosti NUK obzvláště blízká, a proto každý den pracuje na tom, aby se stala ještě přirozenější a udržitelnější tiger .

Tvar original NUK je rovněž inspirován přírodou: nahoře je kulatý a dole plochý. Tímto způsobem se dudlík NUK For Nature přitiskne k patru dítěte a ponechá prostor pro jazyk. Kromě toho ji přijímá 95 % dětí, je obzvláště vhodná pro kojení a pomáhá předcházet špatnému postavení zubů a čelistí.

Tyto figuríny NUK jsou vyrobeny z přírodního kaučukového latexu a jsou 100% vyráběny v Německu. Samozřejmě neobsahují BPA a splňují evropskou bezpečnostní normu EN1400. Pozorně si přečtěte varování a návod k použití uvnitř. Latexové figuríny by se měly měnit každý jeden až dva měsíce, nejpozději však tehdy, když se začnou lepit.

Podrobnosti o produktu:
 • Design : Zelená
 • Vyrobeno z více než 98 % přírodních surovin
 • Vyrobeno z přírodního kaučuku a udržitelného plastu*.
 • Vyrobeno způsobem šetřícím zdroje, s využitím ekologické elektřiny, se sníženým obsahem CO2 a energeticky účinně vyrobené.
 • Original NUK Shape - inspirováno přírodou, obzvláště vhodné pro kojení
 • Pomáhá předcházet nesprávnému postavení zubů a čelistí
 • Bez obsahu BPA
 • 100% papírové obaly
 • Rozsah dodávky: 4 x NUK Pro Nature figuríny
 • Vhodné od 0-6 měsíců

*Tento plast je materiál, který je 100% sledovatelný z obnovitelných zdrojů prostřednictvím procesu hmotnostní bilance certifikovaného ISCC PLUS.

Sponzorováno

product_detail_ad

Ekologie

Udržitelný materiál

Mezi udržitelné materiály se řadí suroviny získané přírodním vypěstováním, kontrolovaným chovem zvěře, ale také materiály, které se získávají třeba z cukrové třtiny. Přírodní pěstování neumožňuje využití pesticidů a chrání tím přírodu. Bio plasty potřebují velmi nízký poměr fosilních surovin při výrobě a dlouhodobě tím snižují vypouštění emisí do prostředí ve srovnání s běžnými plasty. Existuje také řada pečetí, které označují výrobky vyrobené z udržitelných materiálů. Patří mezi ně například pečeť FCS® (Forest Stewardship Council), která zaručuje udržitelné lesní hospodaření, značka LENZING ECOVERO, která vyrábí udržitelnou viskózu, nebo standard Responsible Wool & Down, který zaručuje dobré životní podmínky zvířat a udržitelné využívání pastvin.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

NUK

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


Hodnocení

Hodnocení zákazníků: NUK Dudlík pro Nature 0-6 měsíců, zelený v sadě 4 kusů
4.5
8 Hodnocení zákazníků
 
5 hvězdičky
| 5
 
4 hvězdičky
| 3
 
3 hvězdičky
| 0
 
2 hvězdičky
| 0
 
1 hvězdička
| 0
Co je eKomi?

100% skutečná odezva od zákazníků

Všechny recenze produktů pocházejí od skutečných zákazníků, kteří si zboží u nás zakoupili.

Naše nejprodávanější

NUK Dudlík pro Nature 0-6 měsíců, zelený v sadě 4 kusů
NUK Dudlík pro Nature 0-6 měsíců, zelený v sadě 4 kusů
MOC¹ 346 Kč
344 Kč