Naše alternativa k vyprodanému výrobku

NUK dudlík Trendline Silikon velikost 1 modrá / zelená 4 kusy od narození
Momentálně vyprodáno

NUK dudlík Trendline Silikon velikost 1 modrá / zelená 4 kusy od narození


Cena
261 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A291235

NUK dudlík Trendline Silikon velikost 1 modrá / zelená 4 kusy od narození
Tento text je přeložen automaticky.
Nový silikonový dudlík NUK Trendline: po vzoru ženského prsu při kojení.

Pro vašeho drobce existuje mnoho vzrušujících dobrodružství, která můžete den za dnem objevovat. Cumlík je spolehlivý přítel, který dává vašemu dítěti pocit bezpečí a uklidňuje ho. Bez ohledu na to, zda je vaše maličká vyrušována podivnými tvářemi, podivnými zvuky nebo podivným prostředím, známé a instinktivní sání dudlíku ji znovu rychle uvolní.

Aby bylo možné i nadále optimalizovat tento faktor dobrého pocitu, NUK, vynálezce ortodontického dudlíku, nyní vylepšil původní podobu. Při kojení se modeluje podle ženského prsu, který perfektně padne do úst, když ho vaše dítě nasává. Zvláštnost tohoto dudlíku: je obzvláště tenký a úzký, aby snížil tlak na zuby a čelist. Plochá sací část a hladká spodní strana zajišťují příjemný pocit v ústech a poskytují jazyku dostatek prostoru pro přirozený sací pohyb. Dudlíky NUK se perfektně přizpůsobí chuti dítěte, a proto jsou zvláště rychle přijímány kojenci *. Poskytují tak relaxaci vám i vašemu dítěti.

Doporučují odborníci: Nový NUK Schnuller klidný jako nikdy předtím.

Protože NUK se zajímá zejména o celkový zdravý vývoj vašeho dítěte „NUK by chtěla, aby každé dítě NUK mělo dudlík, který je přirozený a vhodný pro čelist. Pokrokem čelistního veletrhu NUK Original forma po nejnovějších lékařských realizacích se nový dudlík uklidňuje stejně jako nikdy dříve, protože díky známé formě tento dudlík akceptují i ​​kojená miminka. Kojící matky potvrdily NUK, že dudlík NUK nezhoršuje kojení *. Cumlík vám tedy poskytuje jako nové mámě nebo tátovi čas na odpočinek a klid.

Cumlíky NUK navíc nezpůsobují vychýlení zubů a čelistí. To je zajištěno úzkou, plochou a tenkou sací částí. Minimalizuje tlak na malé zuby a čelist a nechává jazyku dostatek prostoru pro přirozený sací pohyb. Ještě jeden důvod, proč nový dudlík NUK oceňují a doporučují porodní asistentky, pediatři i ortodontisté.

Výsledky testů také jasně hovoří ve prospěch nového dudlíku: 100% ** dotazovaných ortodontistů potvrdilo, že nový dudlík Cumlíky NUK nezpůsobují žádné vady čelistí ani zubů, 95% * dětí cumlík NUK přijímá, 90% * matek ho doporučuje ostatním a 92% * kojících matek potvrzuje, že nový cumlík NUK kojení nezhoršuje.

* Nezávislý průzkum trhu, 307 matek, Německo 2017
** Nezávislý průzkum trhu, 50 ortodontistů, 50 pediatrů a 50 porodních asistentek (reprezentativní výběr), Německo 2017

Kvůli udržitelnosti: Dudlík NUK s opakovaně použitelným obalem

Udržitelnost je u NUK nejvyšší prioritou. Chceme dát rodičům příležitost pokračovat v používání našich obalů po vybalení místo toho, aby je vyhodili. Každý dudlík NUK nyní přichází v robustní opakovaně použitelné krabičce, která udržuje dudlík čistý a chrání ho - ideální řešení pro ochranu oblíbeného společníka dítěte před nečistotami a vlhkostí, zvláště když je venku.

Silikonový dudlík NUK Trendline - od milých objevitelů světa po malé ikonky stylu

Cumlík NUK Trendline zaujme svým elegantním a moderním designem a promění vašeho drahého objevitele světa v malé ikonky stylu. Anatomicky tvarovaná náustková deska s plochým knoflíkem se vyhýbá tlakovým bodům v poloze na břiše a v boční poloze, takže je dudlík ideální pro usínání. Čirý silikonový materiál se snadno čistí a je zvláště odolný vůči teplotám. Je bez škodlivých látek, odolný proti varu, bez zápachu, průhledný a má hladký povrch.

Všechny dudlíky NUK mají vzduchový systém NUK. Ventil umožňuje únik vzduchu ze sací části. Díky tomu zůstane příjemný a měkký a ulehčí čelist.

Podrobnosti o produktu:
  • Vylepšená původní forma NUK - po vzoru ženského prsu při kojení, která dokonale sedí v ústech, když si ho dítě saje
  • tenký a úzký krk struku snižuje tlak na čelist a zuby
  • plochá vzduchová část a hladká spodní strana - pro příjemný pocit v ústech a spoustu prostor pro přirozený sací pohyb
  • Stabilní, opakovaně použitelný přepravní box
Technické podrobnosti:
  • Velikost: 1 od narození (0 - 6 měsíců)
  • Série: Trendline
  • Zdarma od BPA
  • 4 kusy v balení

Příslušenství

Cena
209 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

NUK

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


Naše nejprodávanější