❤ 7x více babypoints ❤
❤ 7x více babypoints ❤
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
NUK Eco Control Video Display 550VD

NUK Eco Control Video Display 550VD


Cena
4.831 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A246011

EAN: 4008600254836

NUK Eco Control Video Display 550VD
Pro spolehlivý monitoring spánku: Digitální dětský monitor s funkcí 2v1
Chtěli byste využít příležitosti, kdy se váš miláček ponoří do říše snů po vzrušujícím dni plném nových zážitků, a přesto si být jistí, že klidně spí? Dokonce i když nejste v místnosti, dětská chůvička je jednoduchým řešením, díky kterému budete vždy vědět, zda vaše miminko tiše spí. Naše prémiová dětská chůvička, NUK Eco Control Video Display 550VD, nabízí bezpečnost a spolehlivost a vám jako rodičům dává klidný pocit.

Digitální dětská chůvička je vybavena funkcí 2v1. Chůvičku můžete použít buď pro přenos obrazu a zvuku nebo jen pro přenos zvuku. Pokud například chcete ušetřit baterii nebo už je vaše miminko dostatečně velké, aby spalo bez vizuální kontroly, kameru můžete jednoduše vypnout. Zařízení poté přenáší pouze noční zvuky a zároveň šetří energii. Pokud používáte dětskou chůvičku s video funkcí, díky funkci zoomu a automatického nočního vidění můžete vše sledovat, a to i ve tmě.

Digitální dětská chůvička s režimem eco-mode: zcela bez vysokofrekvenčního záření
Jednou z funkcí této dětské chůvičky značky NUK je integrovaný režim eco-mode, který snižuje záření v pokoji, kde vaše miminko spí. Pokud je režim eco-mode aktivován, pokoj je 100% bez vysokofrekvenčního záření a vaše miminko není vystaveno žádnému zbytečnému elektromagnetickému smogu. Dětský monitor je navíc vybaven funkcí full eco-control, která kontroluje připojení mezi dvěma jednotkami a spolehlivě vás informuje o tom, zda váš malý snílek pláče, zda je přerušené spojení nebo zda byl překročen maximální dosah. Můžete si být jistí a s klidným svědomím monitorovat spánek vašeho miminka.

Pro uvolněné usínání: Baby monitor s ukolébavkami, přírodní zvuky a kontrolou teploty
Pokud čas od času vaše miminko nechce usnout, dětská chůvička má čtyři různé ukolébavky či uklidňující zvuky z přírody, aby vaše maličké uspala. Melodie a zvuky lze zvolit individuálně prostřednictvím rodičovské jednotky. Také je lze přehrávat ve smyčce či v náhodném pořadí, v závislosti na potřebách vašeho miminka. Samostatný časovač zajistí, že se po předem nastaveném čase ukolébavky automaticky vypnou.

Na dětské jednotce můžete jednoduše nastavit ideální hlasitost, která vám bude vyhovovat. Díky jasné funkci interkomu můžete miminko uklidnit i na dálku. Jemné noční osvětlení dětské jednotky můžete manuálně zapnout či vypnout nebo ho pomocí časovače nechat automaticky vypnout. Pokojová teplota je také důležitý faktor pro pohodlný a klidný spánek vašeho miminka. Volitelná funkce regulace teploty dětské chůvičky vám ukazuje pokojovou teplotu a upozorní vás, když teplota překročí horní či dolní hranici. Tuto funkci můžete samozřejmě také vypnout.

Spolehlivé spojení až se 32 zabezpečenými kanály díky technologii FHSS
Digitální technologie FHSS dětské chůvičky NUK Eco Control Video Display 550VD poskytuje spolehlivý, jasný a bezporuchový přenos signálu, abyste nepřeslechli ani ten nejtišší zvuk. Až se 32 vlastními kanály zabezpečenými proti hackerství a s automatickým vyhledáváním kanálů je zajištěno dostatečné zabezpečení. Opravdu jste to jen vy, kdo může slyšet, když je váš snílek neklidný nebo pláče. Zůstaňte flexibilní s novou digitální chůvičkou od společnosti NUK: díky dosahu až 250 m a bezdrátovému provozu přenosné rodičovské jednotky můžete plnit vaše každodenní domácí povinnosti, vychutnat si četbu knihy nebo prostě odpočívat. Díky časovači krmení jste vždy včas připraveni na dobu krmení vašeho miminka. Nabíjecí LiPo baterie mají maximální výdrž až 8 hodin. Výdrž baterie se může prodloužit, pokud je snížená citlivost a hlasitost a displej je vypnutý. Dětskou jednotku je v případě potřeby možné upevnit na zeď.

Digitální dětská chůvička Eco Control Audio Display 530D+ od společnosti NUK: pro pocit bezpečí při monitorování spánku vašeho miminka
Indikátor úrovně zvuku s pěti LED diodami je obzvláště vhodný pro vizuální zobrazení zvuků v dětském pokoji. Tato funkce je vhodná zejména ve chvíli, kdy jste zvuk rodičovské jednotky výrazně ztišili nebo zcela vypnuli. Čím více LED diod vidíte, tím hlasitěji vaše miminko pláče. Citlivost přenosu lze nastavit na úroveň, která vám vyhovuje. Pokud je nastavená citlivost příliš nízká, dětská jednotka reaguje pouze na hlasité zvuky. Pokud je nastavená citlivost hluku vysoká, přenáší se dokonce i jemný zvuk, jako je mumlání. Citlivost přenosu lze nastavit na jednu ze čtyř úrovní. V každém z těchto nastavení se, hned jak dítě usne, automaticky aktivuje režim eco-mode. Citlivost přenosu je také možné deaktivovat, aby mohly být nepřetržitě přenášeny všechny zvuky. V takovém případě (úroveň 5) je však režim eco-mode deaktivován. Zařízení má také možnost zapnutí vibračního alarmu, abyste vždy věděli, jestli se v dětském pokoji něco neděje.

Detaily:
 • Režim Eco-mode: 100% bez vysokofrekvenčního záření během spánku dítěte
 • Full-Eco-Control: Konrola připojení a dosahu také v režimu Eco
 • 2v1: Chůvičku můžete použít buď pro přenos obrazu a zvuku nebo jen pro přenos zvuku.
 • Dětská chůvička až se 4 kamerami najednou
 • Díky funkci zoomu a automatického nočního vidění můžete vše sledovat, a to i ve tmě.
 • Displej s úsporným režimem a nastavením jasu
 • 4 NUK ukolébavky a přírodní zvuky včetně časovače, smyčky nebo shuffle
 • Měkké noční světlo s funkcí časovače, ovládání pokojové teploty s funkcí alarmu v případě nedosažení nebo překročení, volitelný vibrační alarm, časovač napájení, volitelná montáž na stěnu
 • Upozornění na nízkou kapacitu baterie a překročení dosahu, až 8 hodin provozu
 • Jasná funkce interkomu
 • Spolehlivý přenos signálu digitální technologií FHSS
 • Až 32 vlastních bezpečných kanálů s automatickým vyhledáváním
 • Nastavitelná citlivost na šum, optický indikátor hladiny hluku
 • Bezproblémový provoz také bez Eco Mode
 • Bezdrátové ovládání přenosné rodičovské jednotky s nabíjecími LiPo bateriemi, dětská jednotka pouze s napájením
 • Dosah až 250 m
Sada obsahuje :
 • 1 dětská jednotka (vysílač)
 • 1 přenosná rodičovská jednotka (příjemce)
 • 2 napájecí adaptéry
 • 1 dobíjecí baterie
 • 2 šrouby pro montáž dětské jednotky na stěnu

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

NUK

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


Naše nejprodávanější

NUK Eco Control Video Display 550VD
4.831 Kč