NUK Formičky do mrazničky, 9 x 60ml, žluté

NUK Formičky do mrazničky, 9 x 60ml, žluté


MOC¹
355 Kč
Cena
274 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
81 Kč-23%
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A128696

NUK Formičky do mrazničky, 9 x 60ml, žluté
Praktický a moderní pomocník v rodinné kuchyni

• Ideální k uchování a zamrazení čerstvě uvařené stravy
• Dětská potrava se hned po přípravě zamrazí
• Flexibilní tvar ze silikonu pro snadné naplnění
• Objem: 9 x 60ml
• S víčkem pro zachování čerstvosti

NUK Fresh Foods produkty pomáhají k připravě, porcování a uchovávání uvařeného oběda dětských porcí rychle a nekomplikovaně. Promyšlený pomocník pro rodinou kuchyni - jsou to ideální doplňky pro rodiče, které svým dětem po době kojení umožňují přísun čerstvých a pestrých potravin. Všechny Fresh Foods produkty jsou vyrobeny z kvalitní umělé hmoty a neobsahují BPA.
NUK Fresh Foods formičky jsou inovativní : devět porcovacích částí, každou je možno naplnit 60 ml potravin - což je ideální porce pro malé děti. Kaše se lehce vloží dovnitř, nádobka se uzavře víčkem a vloží se do mrazáku.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

NUK

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


Naše nejprodávanější

NUK Formičky do mrazničky, 9 x 60ml, žluté
MOC¹ 355 Kč
274 Kč
Top značky