NUK Fresh Foods sada
Cena
1.001 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-4 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A136599

EAN: 4008600217817

NUK Fresh Foods sada
NUK Fresh Foods produkty pomáhají k připravě, porcování a uchovávání uvařeného oběda dětských porcí rychle a nekomplikovaně. Promyšlený pomocník pro rodinou kuchyni - jsou to ideální doplňky pro rodiče, které svým dětem po době kojení umožňují přísun čerstvých a pestrých potravin. Všechny Fresh Foods produkty jsou vyrobeny z kvalitní umělé hmoty a neobsahují BPA.

Tato sada obsahuje:
• 1x NUK Fresh Foods sadu na kaši, mističku s pěchovačkou, k pěchování kaše z ovoce nebo zeleniny, ideální na cesty
• 1x NUK Fresh Foods formičky na zmrzlinu, 4 formičky k zamražení ovoce nebo jogurtu, jednotlivě baleno
• 1x NUK Fresh Foods formičku do mrazáku k zamražení dětské potravy, devět porcovačů Ó 60ml
• 1x NUK Fresh Foods nádobka k uchování dětské stravy, lze poskládat na sebe = šetří místo, ve 3 různých velikostech
• Zdarma: 2 X NUK Easy Learning lžíčky, zaoblený okraj, extra dlouhý protiskluzový úchop

NUK Fresh Foods sada na kaši, mistička a pěchovačka, na kaši z ovoce nebo zeleniny, ideální na cesty, neobsahuje BPA
NUK Fresh Foods sada na kaši je vhodná pro přípravu kaše z měkkého ovoce nebo uvařené zeleniny. Sada obsahuje mističku s protiskluzovým úchopem, protiskluzovým dnem a pěchovačku. Díky drážkování ve vnitřní části lze ovoce nebo zeleninu zcela rychle a snadno proměnit v kaši - vhodné na cesty na svěží svačinku!
NUK Fresh Foods sada na kaši: 1,2,3 - a z ovoce je kaše!

NUK Fresh Foods formičky na zmrzlinu, 4 formičky k zamražení ovoce nebo jogurtu, jednotlivě baleno
Děti mají rádi sladkosti! Maminka je ráda, když se dítě může občas osvěžit. Ideální jsou NUK Fresh Foods formičky na zmrzlinu. Tak lze velice snadno formičky naplnit ovocnou šťávou, kaší z ovoce nebo jogurtu, uzavřít a vložit do mrazáku. V krátké době vznikne perfektní zdravé občerstvení pro děti. Aby se dětem zmrzlina dobře držela nabízí pohodlí úchopky, které jsou vhodné pro malé dětské ruce.
NUK Fresh Foods formičky do mrazáku: Zdravé mlsání!

NUK Fresh Foods nabízí zmrazení dětské stravy, devět porcovacích částí Ó 60ml, jednotlivě uchovatelných, neobsahujících BPA
NUK Fresh Foods formičky jsou inovativní : devět porcovacích částí, každou je možno naplnit 60 ml potravin - což je ideální porce pro malé děti. Kaše se lehce vloží dovnitř, nádobka se uzavře víčkem a vloží se do mrazáku. Díky flexibilnímu materiálu TPE lze nádobky jednotlivě vytáhnout a ohřát, když je čas na další zdravou stravu!
NUK Fresh Foods Nádobky do mrazáku: Praktický a moderní pomocník pro rodinou kuchyni.

NUK Fresh Foods Nádobky k uchování dětské stravy, šetří místo, ve 3 velikostech, neobsahují BPA
NUK Fresh Foods Nádobky jsou ideální pro samostaně uvařenou kaši. Po uvaření naplnit, vložit do nádobky a poté do lednice, nebo mrazáku. Nádobky lze poskládat na sebe a tak šetří místo. Nádobky mají kulatý tvar a jsou velké 65ml, 75ml a 85ml. Každé balení obsahuje dvě nádobky každé velikosti. Tak máte vždy čerstvé jídlo pro Vaše dítě připraveno!
NUK Fresh Foods Nádobky : Tak je dětská strava rychle a bez komplikací uložena!

NUK Easy Learning lžíčky, zaoblený okraj, extra dlouhý protiskluzový úchop
Naši malí budou stále zvědavější a pohyblivější. Žádné překvapení, že bude stoupat potřeba živin. To se pozná většinou mezi 5. až 7. měsícem. To je čas na první krmení kaší. S trochou trpělivosti a správnými "doplňky" bude přechod od prsa nebo lahvičky k první lžíčce napínavým krokem nové fáze života. Tuto fázi usnadní silikonové lžíčky jako jsou od NUK Easy learning lžíčky soft - ty usnadní přechod od savičky ke lžíčce. Tyto lžíčky jsou pro tento přechod ideální. Se svým vhodným tvarem pro ústa a zaobleným okrajem nabízí optimální bezpečnost. Díky ergonomicky tvarovanému protiskluzovému úchopu nevypadnou tak často z ruky. NUK Easy Learning lžíčky jsou optimální pro děti od 6. měsíce. Všechny části NUK Easy Learning programu pasují k sobě a lze je mezi sebou kombinovat a doplňovat.
Krok po kroku:
NUK Easy Learning lžíčky - tak bude jezení dětskou hrou.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

NUK

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


Hodnocení

Hodnocení zákazníků - NUK Fresh Foods sada
Průměrné hodnocení výrobku:
5 hodnocení
 
5
 
0
 
0
 
0
 
0
eKomi - The Feedback CompanyCo je eKomi?
  • 100% nezávisle
  • Zcela transparentně
  • Od zákazníka zákazníkovi
Recenze

Naše nejprodávanější

NUK Fresh Foods sada
1.001 Kč