NUK Kojenecká láhev Nature Sense, teplota Control , 150 ml v bílé barvě ve dvojitém balení.

NUK Kojenecká láhev Nature Sense, teplota Control , 150 ml v bílé barvě ve dvojitém balení.


Cena
427 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do 2-3 pracovních dní u Vás

Produkty ze série NUK Nature Sense

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A311414

NUK Kojenecká láhev Nature Sense, teplota Control , 150 ml v bílé barvě ve dvojitém balení.
Tento text je přeložen automaticky.
Mami, jsi nejlepší! Pro své dítě jste nenahraditelní. Jak je dobré, že kojenecká láhev NUK Nature Sense poskytuje vašemu děťátku pocit pití jako u maminčina prsu. To "říká" NUK více než 90 % dětí. Ne slovy, ale tím, že bez problémů přijímají NUK Nature Sense a mohou snadno přecházet mezi kojením a lahví. Nepostradatelný pomocník pro maminky, které si zaslouží odpočinek, tatínky, kteří by také rádi občas nakrmili své dítě, a když je čas odstavit.

Tento jedinečný přirozený pocit vychází ze skutečnosti, že savička je vytvořena podle vzoru mateřského prsu. Do posledního detailu. Dudlík NUK Nature Sense má několik jemných otvorů pro pití - po vzoru mlékovodů v matčině prsu. To umožňuje optimální, rovnoměrný a přirozený průtok pitné vody. Tvar savičky je také podobný ženské bradavce při kojení. Je to proto, že se při sání dítěte pružně přizpůsobuje jazyku a patru. Dudlík Nature Sense tento speciální tvar kopíruje. Použitý materiál je měkký a dodává rtům vašeho dítěte známý pocit.

NUK Nature Senzor s teplotou Control
Dobrý pocit! Když jde do tuhého, je trocha jistoty navíc prostě příjemná. NUK Nature Kojenecké láhve Sense s teplotou Control na první pohled ukazují, kdy bylo dosaženo správné teploty pro pití. S teplotou Control mění stupnice na lahvi barvu v závislosti na teplotě obsahu. Pokud je jídlo příliš horké, změní se obvykle modrý indikátor na bílý.
Poznámka: NUK Teplota Control slouží jako doplňková kontrola. Proto je třeba před krmením zkontrolovat teplotu krmiva několika kapkami na zápěstí.

Správný dudlík pro každé dítě
Dudlík je k dispozici se třemi různými otvory pro pití (S, M a L). V závislosti na individuální síle sání vašeho dítěte umožňují tyto různé varianty otvorů pro pití optimální průtok pití.
NUK Nature Sense - pro přirozený pocit pití jako u mateřského prsu.

Podrobnosti o produktu:
  • Klidný a přirozený tok pití díky mnoha jemným pítkům, stejně jako mlékovody v matčině prsu.
  • Široká, pružná podpěra rtů a extra měkká zóna poskytují známý pocit při pití jako u mateřského prsu - nyní ještě měkčí.
  • S indikátorem teploty Control
  • Velikost S se 3 otvory pro pití (pro pomalé pití)
  • Kojenecká láhev z vysoce kvalitního polypropylenu (PP)
  • Množství náplně: 150 ml
  • Neobsahuje BPA

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

NUK

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


Naše nejprodávanější

NUK Kojenecká láhev Nature Sense, teplota Control , 150 ml v bílé barvě ve dvojitém balení.
NUK Kojenecká láhev Nature Sense, teplota Control , 150 ml v bílé barvě ve dvojitém balení.
427 Kč