4 slevové kupóny jen tak!
4 slevové kupóny jen tak!
SLEVA až:
1250 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
NUK Kojící sada

NUK Kojící sada


MOC¹
1.390 Kč
Cena
1.018 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
372 Kč-27%
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A136119

NUK Kojící sada
Moderní maminky jsou flexibilní a mobilní - a tak kojení není vždy možné. To neznamená, že by dítě nemělo dostat mateřské mléko! Odsáté mateřské mléko uskladněné v lahvičce je ta správná alternativa.
Odsáté mateřské mléko je odsáváno do lahvičky z popypropylenu. Lahvička je vhodná pro uskladnění mateřského mléka, k podání mateřského mléka i k ohřátí mateřského mléka.

Sada obsahuje:
• NUK Jolie Ruční odsávačka mléka, měkká silikonová přísavka a ergonomické madlo pumpičky
• 1 x NUK kojící vložka do podprsenky classic, extra měkkou, přizpůsobivý tvar tělu, balení se 36 kusy
• 2 x NUK nádobka na mateřské mléko, 150 ml, součástí balení je šroubovací víčko, k odsání až ke krmení
• Zdarma 2 x NUK First Choice+ antikoliková savička ze silikonu, vhodná pro správný vývoj čelisti s NUK tvarem, velikost 2 (6-18 měsíců) S pro čaj

NUK Jolie Ruční odsávačka mateřského mléka:
NUK Jolie Ruční odsávačka mateřského mléka byla vyrobena s experty na kojení a na bázi lékařských zkušeností. Díky inovativní technice a funkčnosti je odsátí mateřského mléka snadné. Speciální nopy ze silikonu zachycují mateřské mléko. Díky silikonovému polštářku pasuje na každé prso a je příjemný pro pokožku. Madlo pumpičky je ergonomické a snano manipulační. Na madlu pumpičky lze nastavit regulaci odsávání: Volíte si sami sílu sání. NUK Jolie Ruční odsávačka mateřského mléka se snadno čistí, jelikož lze rozebrat a poté snadno složit, vhodné do myčky nádobí. NUK Jolie má další doplněk - nádobku na mateřské mléko, podstavec pod lahvičku a víčko na lahvičku. NUK Jolie Ruční odsávačka mateřského mléka: Moderní řešení pro dnešní maminky.

NUK Vložky do poprsenky Classic
NUK vložky do podprsenky Classic - silně savé a extra měkké
V době kojení jsou vložky do poprsenky skoro vždy potřeba. NUK má pro každou potřebu a situaci tu správnou vložku do podprsenky. NUK vložka do podprsenky Classic byla prodáná už více jak milionkrát a milionkrát se osvědčila . Díky specielnímu vnitřnímu flísu je pohodlná a měkká a přilne díky svému anatomickému tvaru perfektně k prsu. NUK fixovací proužek drží jistě na podprsence.Pro ochranu proti prosáknutí a pohodlí při nošení každý den.

NUK nádobka na mateřské mléko
Není pochyb, kojení je to nejlepší, co může maminka svému dítěti dopřát. Ale někdy se vyskytne situace, ve které maminka má jinou aktivitu nebo shodou okolností kojit nemůže. Jednoduché řešení je odsání mateřského mléka. Tak s pomocí ruční nebo elektronické odsávačky zdravé mateřské mléko odsajete a bude tak připraveno pro Vaše dítě. Nezastaví se tak produkce mateřského mléka. Tak zůstanete v době kojení více samostatní.K optimálnímu hygienickému uchování Vašeho mateřského mléka byla vyrobena NUK nádobka na uchování mateřského mléka. Nádobka na mateřské mléko pasuje pro ruční odsávačky Jolie a všechny elekrické odsávačky od NUK, také pasuje na všechny NUK First Choice a First Choice+ savičky.S pomocí NUK nádobky na mateřské mléko můžete mléko odsát a uchovat, ohřát a nakrmit dítě - zcela bez ztracení jediné kapky přelíváním.V nádobce je možné zmrazit mateřské mléko až max na 6 měsíců. Tak aby jste nezapoměla, kdy bylo mléko odsáto je možné na nádobku napsat datum odsání. Nádobka na mateřské mléko je vhodná k více použitím, je samozřejmé, že je možné ji bez problému vyvařit. Pro více nezávislosti v době kojení:NUK nádobka na mateřské mléko - chytrá, jednoduchá a praktická.

NUK First Choice+ anti-koliková savička, silikonová
NUK First Choice je již mnoho let první volbou výběru lahviček po přikládání k mateřskému prsu. NUK FIRST CHOICE+ spojuje všechny ortodontické přednosti tvaru NUK s pocitem jako na mateřském prsu. Speciální tvar NUK napodobuje tvar mateřského prsu. Nechává jazyku a čelisti miminka dostatek místa pro přirozený pohyb při sání.Díky jemné nové zóně pasuje sací část ze silikonu ještě lépe na dásna a tak připomíná více přírodní sání.Zlepšený antikolikový air systém s přírodním průtokem - tak dítě může v klidu pít bez vdechování vzduchu. Díky jednomu ventilu ze savičky uniká vzduch..Díky jeho přirozenému tvaru je lahvička NUK miminky velmi dobře přijímána. Tím se hodí hlavně pro miminka, u kterých se kombinuje kojení a výživa z láhve.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

NUK

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


Naše nejprodávanější

NUK Kojící sada
MOC¹ 1.390 Kč
1.018 Kč
Top značky