NUK láhev na pití Mini Magic Glow in the Dark Set v modré barvě

NUK láhev na pití Mini Magic Glow in the Dark Set v modré barvě


Cena
357 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A301092

EAN: 4008600373957

NUK láhev na pití Mini Magic Glow in the Dark Set v modré barvě
Tento text je přeložen automaticky.
NUK Mini Magic Cup Night a NUK Free style Night Silikonové dudlíky koordinované v atraktivní sadě.

NUK Mini Magic Cup Night - Noc má novou hvězdu
NUK Mini Magic Cup Night umožňuje pití i těm nejmladším jako dospělí. 360 ° okraj na pití povzbuzuje a trénuje pití ze všech stran - téměř jako normální šálek. „Magický“ rozdíl: kalíšek nemůže prosakovat, protože silikonový disk utěsňuje nástavec na vnitřní straně. Pití je stále dětská hra: Vaše dítě musí nasávat pouze okraj šálku. Šálek je také extra malý a praktický. Díky ergonomickým rukojetím jej mohou bez námahy držet i malé prsty a ruce. A aby NUK Mini Magic Cup Night zůstal všude čistý a bezpečný, chrání ho další víko, a protože svítí ve tmě, je snadné pohár najít. Zatímco maminka s tátou dál spí. Jednoduše umístěte NUK Mini Magic Cup se světelným efektem pod lampu nebo na sluneční světlo. Speciální materiál ukládá energii a uvolňuje ji jako měkkou záři. Celou noc. *
* Světelný efekt až 8 hodin.

NUK Free style Night - NUK Dudlík se světelným efektem
NUK Osvětlené dudlíky pomáhají dětem najít cestu snadno do země snů. Díky světelnému materiálu, který je pro děti neškodný, vyzařují ve tmě jemnou záři a lze je tak rychle a snadno najít v noci. Noční dudlíky NUK Free style jsou přesvědčivé nejen díky svým láskyplně navrženým motivům. Tento dudlík je také obzvláště šetrný k jemné pokožce dítěte díky velkým větracím otvorům a menší kontaktní ploše. Ploché tlačítko dudlíku má integrovaný, diskrétní prsten a je snadno uchopitelné i pro ty nejmenší ruce. Čirý silikonový materiál se snadno čistí a je zvláště odolný vůči teplotám. Je bez škodlivých látek, odolný proti varu, bez zápachu, průhledný a má hladký povrch. Všechny šidítka NUK mají vzduchový systém NUK. Vzduch může unikat ze sací části přes ventil. Díky tomu zůstane příjemný a měkký a ulehčí čelisti.

Podrobnosti o produktu:
  • 360 ° okraj na pití
  • ergonomické rukojeti
  • Bez BPA
  • těsnící silikonový disk
  • láhev: od 6 měsíců
  • plnicí množství: 160 ml
  • Schuller: 6 -18 měsíců
  • Dárková krabička s okénkem
Rozsah dodávky:
  • 1 x Mini Magic Cup Night se světelným efektem až 8 hodin *.
  • 1 x Noční silikonový dudlík zdarma s knoflíkem se světelným efektem Tmavý
* viditelný v tmavém prostředí. Délka světla se liší v závislosti na barvě.

Sponzorováno

product_detail_ad

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

NUK

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


Hodnocení

Hodnocení zákazníků: NUK láhev na pití Mini Magic Glow in the Dark Set v modré barvě
5
8 Hodnocení zákazníků
 
5 hvězdičky
| 6
 
4 hvězdičky
| 2
 
3 hvězdičky
| 0
 
2 hvězdičky
| 0
 
1 hvězdička
| 0
Co je eKomi?

100% skutečná odezva od zákazníků

Všechny recenze produktů pocházejí od skutečných zákazníků, kteří si zboží u nás zakoupili.

Naše nejprodávanější

NUK láhev na pití Mini Magic Glow in the Dark Set v modré barvě
NUK láhev na pití Mini Magic Glow in the Dark Set v modré barvě
357 Kč