NUK Láhev na pití Nature Sense 150 ml v zelené barvě

NUK Láhev na pití Nature Sense 150 ml v zelené barvě


Varianta:
  • NUK Láhev na pití Nature Sense 150 ml v bílé barvě
  • NUK Láhev na pití Nature Sense 150 ml v zelené barvě

Cena
222 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A313521

EAN: 4008600389101

NUK Láhev na pití Nature Sense 150 ml v zelené barvě
Tento text je přeložen automaticky.
NUK Nature Láhev Sense s teplotou Control
Dobrý pocit! Když jde do tuhého, trocha jistoty navíc je prostě příjemná. Když se z vašeho dítěte stane batole, láhev NUK Nature Sense s teplotou Control podporuje plynulý přechod od kojení nebo pití z láhve k samostatnému pití.

Láhev na pití NUK Nature Sense s teplotou Control na první pohled ukazuje, kdy bylo dosaženo správné teploty nápoje, a poskytuje jistotu, že nápoj není příliš horký. Pokud je nápoj příliš horký, změní se jinak modrý indikátor na bílý. V ideálním případě by měla mít tekutina tělesnou teplotu (37 °C = středně modrá).
Důležité: NUK Teplota Control slouží jako dodatečná kontrola. Před podáním nápoje dítěti znovu zkontrolujte teplotu.

NUK Nature Láhev Sense: Pro šetrný přechod k samostatnému pití.
Lahvička NUK Nature Sense je vhodná zejména pro děti, které byly dosud kojeny a nyní potřebují pomalu začít samostatně pít, aniž by se musely vzdát známého pocitu pití z maminčina prsu. Extra široká a měkká silikonová hubička (o 20 % širší než běžné hubičky) láhve poskytuje dítěti přirozený pocit pití, jakmile ji nasadíte. Inovativní ventil Anti-Colic navíc umožňuje pití jako z prsu bez usazování a zabraňuje tak polykání vzduchu. Nepropustné otvory pro pití zajišťují bezpečnou přepravu bez rozlití, takže se hrneček stane věrným společníkem i na cestách. Při učení pití pomáhají měkké ergonomické rukojeti, které usnadňují uchopení láhve, a protiskluzová základna, která zajišťuje bezpečnou oporu. Láhev NUK Nature Sense v jemných barvách je vyrobena z vysoce kvalitního a odolného polypropylenu a lze ji libovolně kombinovat s výrobky z řady NUK Nature Sense.

Podrobnosti o produktu:
  • \tExtra měkká a široká podpěra rtů ze silikonu poskytuje dětem přirozený pocit pití již při nasazování láhve.
  • \t NUK Teplota Control : Indikátor poskytuje jistotu, že pití z láhve není příliš horké. Pokud je nápoj příliš horký, modrý indikátor zbělá.
  • \tInovativní ventil Anti-Colic umožňuje pití jako z hrudníku bez upouštění a zabraňuje polykání vzduchu.
  • S měkkými, ergonomickými rukojeťmi pro snadné uchopení
  • \tLáhev z vysoce kvalitního polypropylenu (PP), 150 ml, bez BPA

Sponzorováno

product_detail_ad

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

NUK

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


Hodnocení

Hodnocení zákazníků: NUK Láhev na pití Nature Sense 150 ml v zelené barvě
4.5
4 Hodnocení zákazníků
 
5 hvězdičky
| 3
 
4 hvězdičky
| 0
 
3 hvězdičky
| 1
 
2 hvězdičky
| 0
 
1 hvězdička
| 0
Co je eKomi?

100% skutečná odezva od zákazníků

Všechny recenze produktů pocházejí od skutečných zákazníků, kteří si zboží u nás zakoupili.

Naše nejprodávanější

NUK Láhev na pití Nature Sense 150 ml v zelené barvě
NUK Láhev na pití Nature Sense 150 ml v zelené barvě
222 Kč