NUK Lahvička silikonová s pítkem Active Cup 300 ml tygřík

NUK Lahvička silikonová s pítkem Active Cup 300 ml tygřík


Varianta:
  • NUK Lahvička silikonová s pítkem Active Cup 300 ml tygřík
  • NUK Nápojová láhev s motivem aktivního poháru: Krokodýl 300 ml s výtokem na pití
  • NUK Lahvička silikonová s pítkem Active Cup 300 ml Medvídek Pů

Cena
210 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Produkty ze série NUK Winnie the Pooh

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A216861

EAN: 4008600269564

NUK Lahvička silikonová s pítkem Active Cup 300 ml tygřík
Je neuvěřitelné, kolik se toho děti za rok naučí. Ale kdo toho víc umí a je aktivnější, měl by také více pít! NUK Active Cup je vhodný pro aktivní děti a má objem 300 ml pro zdravou žízen. Díky netekoucímu měkkému pítku je ideální na cesty. Pítko je vybaveno systémem NUK Air a má integrovanou měkkou zónu. Lahvička je vyrobena z velmi stabilního, odolného polypropylenu. Díky průhledné krytce je pítko chráněno před zašpiněním.
Active Cup se dá upevnit pomocí integrovaného klipu např. na kalhotek nebo tašce. Jako všechny výrobky systému First Choice jsou kombinovatelné s jinými výrobky NUK First Choice a dají se proto rychle a snadno doplnit vhodnou násadkou na pití pro menší nebo větší děti.

Podrobnosti:
• Extrémně robustní, lehká a odolná
• Z velmi kvalitní umělé hmoty - polypropylenu (PP)
• Objem 300 ml
• Pítko ze silikonu s měkkou zónou
• Kombinovatelné s příslušenstvím NUK First Choice

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

NUK

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


Naše nejprodávanější

NUK Lahvička silikonová s pítkem Active Cup 300 ml tygřík
210 Kč