NUK Nádobka na mateřské mléko

NUK Nádobka na mateřské mléko

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
195 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A078686

NUK Nádobka na mateřské mléko
NUK Nádobka na mateřské mléko

Žádné náhražky, kojení je to nejlepší, co může matka udělat pro své dítě. Někdy ovšem nastanou situace ve kterých maminka zrovna nakojit nemůže, protože musí vykonávat jinou aktivitu. Jednoduché řešení je - odsání mateřského mléka. Odsát mateřské mléko můžete buď sami svou ruční nebo elektrickou odsávačkou a tak nepřerušíte pravidelný proces kojení.

Popis výrobku:
• k praktickému uskladnění mateřského mléka. Bez přelití přímo do nádobky.
• pasuje na ruční odsávačky Jolie a všechny elektrické odsávačky NUK
• pasuje na všechny savičky Nuk First Choise
• vhodné do ledničky i mrazničky, s políčkem na nápis - datum a čas
• bez problému lze ohřát, nejlépe v ohřívač dětské stravy

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

NUK

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


NUK Nádobka na mateřské mléko
195 Kč