NUK Nápojový pohár Action Cup 230 ml s pitím slámky Disney Mickey

NUK Nápojový pohár Action Cup 230 ml s pitím slámky Disney MickeyCena
309 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Produkty ze série NUK Mickey a Minnie

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A286768

EAN: 4008600348436

NUK Nápojový pohár Action Cup 230 ml s pitím slámky Disney Mickey
Tento text je přeložen automaticky.
Celosvětově oblíbená komiksová postava Disney Mickey Mouse má 90 let a NUK slaví: Klasicky moderní e Design s poprvé ozdobí Akční pohár NUK a inspiruje nejen malé fanoušky Disney!

Akční pohár NUK doprovází dítě od 12 měsíců věku, kdy se stane aktivnějším a v popředí jsou pohyb a akce. Měkká sláma je pružná a jemná na patře a dásních. Díky praktickému uzávěru a otočnému uzávěru zmizí při otočení ve víku. Na cestě sláma zmizí s kroucením ve víku, takže vše zůstává pěkné a suché. Tento nápojový NUK pohár obsahuje také ventilační ventil, který zajišťuje nerušené pití.

NUK Action Cup je vyroben z vysoce kvalitních a robustních materiálů, 100% bez BPA a potištěných roztomilými motivy. Všechny díly se snadno a účinně čistí. Kromě toho lze NUK Action Cup snadno rozebrat a znovu namontovat. Pásový tvar pohárku na pití usnadňuje ruce dětských rukou k němu: NUK Action Cup doprovází naše malé děti při malých a velkých dobrodružstvích každodenního života.

Naučit se samostatně pít je jedním z nejdůležitější kroky ve vývoji dítěte a je skutečnou výzvou trpělivosti a dovedností. Proto Evolution Cups vyvinula NUK tři nové poháry, které rostou s vaším dítětem. Každý šálek je navržen tak, že se vejde do jiné fáze učení a lze jej snadno vyměnit s tím, jak se zvyšuje schopnost dítěte učit se - zcela individuální a přizpůsobená rychlosti učení nejmladších.

podrobnosti o produktu:
 • Obsahuje 230 ml tekutiny, vhodné pro děti od 12 měsíců
 • Měkká sláma, jemná na patře a dásní
 • Twist zámek chrání slámu na cestě
 • Pohár vyrobený z odolného plastu (PP), bez BPA
 • Řada pohárů NUK Evolution
Technické údaje:
 • Věk: Od 12. měsíce
 • Design Béžová
 • Téma: Mickey Mouse
 • množství náplně: 230 ml
 • Šroubovací uzávěr
 • Materiál: Polypropylen (PP)
 • Bez BPA

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

NUK

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


Naše nejprodávanější

NUK Nápojový pohár Action Cup 230 ml s pitím slámky Disney Mickey
309 Kč