NUK Oplachovací čisticí koncentrát 500 ml

NUK Oplachovací čisticí koncentrát 500 ml


Cena
160 Kč
(320 Kč / 1l)
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do 2-5 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A313182

EAN: 4008600385455

NUK Oplachovací čisticí koncentrát 500 ml
Tento text je přeložen automaticky.
NUK Oplachovací čisticí koncentrát: Odstraňuje i odolné zbytky mléka a kaší - bez zanechání zbytků.
S koncentrátem pro doplňování NUK lze snadno doplňovat prostředek na mytí nádobí NUK . Pouhých 250 ml koncentrátu smíchaného s 250 ml vody vytvoří plnou 500ml láhev mycího prostředku do myčky. Koncentrát proto vystačí na 2× doplnění.

Složení je založeno na přírodních složkách a využívá enzymy, které spolehlivě odstraňují zejména zbytky mléka, kaší, ovesných vloček a džusů. Složení je tak šetrné, že lze čistit dětské nádobí, jako jsou kojenecké láhve a savičky, hrnečky, jídelní náčiní, ale i kojicí potřeby a omyvatelné hračky, způsobem šetrným k dítěti.
Mimochodem: Protože NUK dbá na přírodu, je náplň NUK Rinse Cleaner Refill Concentrate vyrobena ze 100% recyklovaného PET. Pro více čištění a méně odpadu z obalů.

Použití:
Přidejte 250 ml vody k 250 ml koncentrátu (viz značka 250 ml na lahvičce) a čistič myčky je připraven k použití. Není třeba se třást. Chcete-li kojeneckou láhev vypláchnout, přidejte do ní stříknutí čisticího prostředku na oplachování. Jemně je vykartáčujte trochou teplé vody. Poté je opláchněte čistou vodou. NUK K dezinfekci doporučujeme parní sterilizátor NUK Vario Express.
Pokyny: Čistič vždy uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud se přípravek dostane do očí, okamžitě je vypláchněte vodou. Při náhodném požití vyhledejte lékařskou pomoc.

Jak funguje NUK Rinse Cleaner?
Strava dítěte v prvních měsících života se skládá z mléka a kaší. Odolné mléčné bílkoviny zůstávají jako zbytky v lahvích, savičkách a na dětském nádobí, kde vytvářejí zárodky, bakterie a nepříjemný zápach.
Pro šetrné odstranění těchto zbytků dítěte vyvinula společnost NUK mycí prostředek do myčky nádobí NUK . To bylo provedeno bez přísad, které nejsou pro čištění dětské výživy nezbytné. Místo toho obsahuje čisticí prostředek na oplachování NUK enzymy, které jsou obzvláště účinné proti mléčným bílkovinám a zahušťovadlům.

Enzymy také pomáhají rozkládat a rozpouštět bílkoviny v přírodě, např. při trávení. Složení nového prostředku na mytí nádobí je založeno na tomto přírodním modelu. Díky své nízkoviskózní konzistenci se čisticí prostředek rychle roztírá. Přilepené bílkoviny jsou enzymy rozloženy a mohou být opláchnuty, aniž by zanechaly zbytky.

Podrobnosti o produktu:
  • Náplňový koncentrát pro NUK oplachový čistič (500 ml náplňového koncentrátu smíchaného s 500 ml vody vytvoří 1000 ml NUK oplachového čističe).
  • Pro šetrné a bezpečné čištění kojeneckých lahví a saviček - nyní s ještě lepším čisticím výkonem.
  • Spolehlivě odstraňuje zbytky mléka, kaší, ovesných vloček a džusů díky komplexu bioenzymů.
  • Přírodní složky, biologicky odbouratelné, bez parfémů a barviv.
  • Lze beze zbytku opláchnout, pH pokožky neutrální, dermatologicky testováno.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

NUK

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


Naše nejprodávanější

NUK Oplachovací čisticí koncentrát 500 ml
NUK Oplachovací čisticí koncentrát 500 ml
160 Kč
(320 Kč / 1l)