Naše alternativa k vyprodanému výrobku

NUK Pečující set
Momentálně vyprodáno
MOC¹
1.200 Kč
Cena
1.066 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
134 Kč-11%
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A137420

EAN: 4008600217848

NUK Pečující set
Tento praktický set obsahuje všechno, co potřebuje pro péči o tělo miminka. Kromě teploměru, nůžek a kartáče obdržíte nosní odsávačku gratis.

Přehled obsažených výrobků:
• 1x NUK Baby teploměr 2v1, jemný pro miminko, snadný pro rodiče, extra malá měřící násadka
• 1x NUK Baby nůžky na nehty, bezpečné, precizní, pro péči o nehty miminka
• 1x NUK kartáč na vlasy miminka pro jemnou péči, z nylonových štětin, pratelný na 60 stupňů pro optimální hygienu
• Zdarma 1x nosní odsávačka pro jemné odsátí nosního sekretu

Teploměr pro miminko
Tělesná teplota je důležitý indikátor zdraví miminka. Proto je pro rodiče velmi důležité, že mohou rychle a snadno změřit teplotu dítěte. Pomocí teploměru NUK Baby 2v1 je to velmi snadné a jemné k dítěti. K dodávce patří stojánek a lithiová baterie (CR 2032, 3 Volt), díky které je možné teploměr okamžitě použít.

Rychlý výsledek se dvěma metodami měření
NUK Baby teploměr 2v1 má inovativní, velmi malou měřící násadku s infračerveným vysílačem. Tím se dá teplota v uchu změřit během jedné sekundy. Alternativně mohou rodiče senzorem přejet přes spánek dítěte a dostanou tak v ca. 5 sekundách výsledek.

Jemný pro miminko, snadný pro rodiče
Měření tělesné teploty je díky extra malé měřící špičce velmi jemné. S pomocí metody digitálního měření v uchu nebo na spánku mohou rodiče změřit vývojovou teplotní tendenci i ve spánku dítěte a rozhodnout, zda je nutné anální měření pro přesné změření hodnot. Velmi praktické: Při horečce září LED světlo ve špičce červeně a při normální teplotě svítí zeleně.

Se zapamatovávají funkcí
Vývoj teploty se dá díky zapamatovávání bez problému pochopit i po delší čas měření.

Mnohostranně využitelný
NUK Baby teploměr 2v1 se dá použít i pro změření povrchové teploty jídla dítěte nebo vody ve vaně bez dotyku. LCD display dává navíc i informaci ohledně pokojové teploty v dětském pokoji.

Nosní odsávačka
Snadné a bezpečné užití: Zmáčknout pumpovací balónek, pak opatrně vsunout špičku do nosní dírky. Druhá nosní dírka je přitom lehce přitisknuta prstem a držena uzavřená. Stisk prstu na balónku jen pomalu uvolnit. Tím je uvolňující hlen pomalu odsát a nos se uvolní.

Nůžky na nehty
NUK Dětské nůžky na nehty nabízí velkou bezpečnost pro malé ručičky: péče o dětské nehtíky je snadná, sříhají jemně a precizně. O bezpečnost se postarají zaoblené špičky. Stříhací část je vyrobena z nerezové oceli. Úchop je vyroben z protiskluzového, jemného materiálu. Nůžky jsou dodávány s víčkem na ostří nůžek. NUK Baby nůžky na nehty je k dostání v různých moderních a čerstvých barvách.

Kartáč na vlasy
NUK Dětský kartáč nabízí optimální hygienu, neboť je pratelný na 60 stupňů. Jeho měkké nylonové štětiny jsou extra měkké. Tak můžete o citlivou pokožku hlavy Vašeho dítěte optimálně pěčovat a masírovat ji. Šikovná násada kartáče leží bezpečně v ruce a v moderní světle šedé vypadá také dobře v koupelně. Kůže na hlavičce je v prvních měsících citlivá. Pro péči o dětské vlásky by rodiče měli používat speciální kartáče a hřebeny. Pokud dítě ještě vlásky nemá, uvítá masáž hlavičky měkkými kartáči a tak i zvykne na denní rituál, než mu vlásky vyrostou.

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

NUK

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


Hodnocení

Hodnocení zákazníků - NUK Pečující set
Průměrné hodnocení výrobku:
16 hodnocení
 
11
 
3
 
2
 
0
 
0
eKomi - The Feedback CompanyCo je eKomi?
  • 100% nezávisle
  • Zcela transparentně
  • Od zákazníka zákazníkovi
Recenze
Ukázat všechna zákaznická hodnocení.

Naše nejprodávanější