NUK Pitná láhev Kiddy Cup od 12. měsíce 300 ml modrá Provedení: raketa

NUK Pitná láhev Kiddy Cup od 12. měsíce 300 ml modrá Provedení: raketa


Cena
244 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A266763

EAN: 4008600321743

NUK Pitná láhev Kiddy Cup od 12. měsíce 300 ml modrá Provedení: raketa
Tento text je přeložen automaticky.
Jakmile děti dostanou své první zuby, rádi je používají! NUK Kiddy Cup má proto výtok na pití vyrobený z robustního plastu (PP). Odolává malým zubům a je zvláště odolný. Pohár NUK Kiddy drží 300 ml pro velkou žízeň, jeho pasový tvar usnadňuje malým dětským rukou uchopení a držení. Díky průhlednému materiálu máma i táta vždy sledují, jak moc se opili a zda je pohár stále plný.
Těsný a plynulý ventil lze snadno oddělit od pitné vložky pro snadné a důkladné čištění. Flexibilní připojení k nápojové vložce zaručuje, že se neztratí. Šálek a jeho součásti jsou vhodné pro mytí v myčce.
Kiddy Cup je kompatibilní se všemi produkty systému NUK First Choice. Lze jej snadno vybavit všemi ostatními nápojovými doplňky First Choice, a tak roste se schopností dítěte.

Podrobnosti o produktu:
  • Věk: Od 12. roku měsíc
  • Design Blue
  • Téma: Raketa
  • Materiál: Polypropylen (PP)
  • Množství náplně: 300 ml
  • Odolává malým zubům
  • Netěsný a plynulý ventil pro snadné pití
  • vč. ochranná čepice a praktický klip
  • Bez BPA

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

NUK

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


Naše nejprodávanější

NUK Pitná láhev Kiddy Cup od 12. měsíce 300 ml modrá Provedení: raketa
244 Kč