NUK Pitné struky Nature Scythe velikost 1 S 4 kusy

NUK Pitné struky Nature Scythe velikost 1 S 4 kusy


Varianta:
  • NUK Pitné struky Nature Scythe velikost 1 S 4 kusy
  • NUK Teat Nature Scythe velikost 1 M 4 kus
  • NUK Pitné struky Nature Scythe velikost 2 S 4 kusy

Cena
337 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Produkty ze série NUK Nature Sense

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A291279

NUK Pitné struky Nature Scythe velikost 1 S 4 kusy
Tento text je přeložen automaticky.
struky NUK Nature Sense
Zejména v prvních měsících života věnujeme zvláštní pozornost našemu potomstvu. Výživa je důležitým aspektem tygra a zejména přechod z kojení na krmení z lahví často matkám přináší malou výzvu.
Abychom vás v této citlivé fázi podpořili, inspirovali jsme se přírodou a vyvinuli jsme struk, který je stejně blízko k mateřskému hrudi jako nikdy předtím: struk NUK Nature Sense!
Tato inovace, která má mnoho malých otvorů namísto jediného nápojového otvoru, zajišťuje pro vaše dítě klidný a přirozený tok pití. Díky tomu se vaše dítě bude cítit bezpečně a bezpečně a bude pro něj snazší přijmout lahev.

Inspirováno přírodou: Díky čem je tento struk tak výjimečný
Ať už chcete nakrmit nebo odstavte své dítě - pro mnoho dětí je obtížné si na láhev zvyknout.
A právě tady přichází do hry struk NUK Nature Sense: kromě mnoha dobrých nápojových otvorů, které se podobají mléčným kanálkům matčina prsa, zajišťují klidný a přirozený tok pití, struk má extra široký a flexibilní opěrku rtů, která umožňuje vašemu dítěti přirozeně se oblékat.
Inovativní ventil proti koliku umožňuje pití jako prsa bez přerušení, takže brání vašemu dítěti v polykání vzduchu. Sledovali jsme také příklad přírody, pokud jde o extra měkký hrot struku, protože se hrot přizpůsobí ústům obzvláště pružným způsobem podobným bradavce.

Perfektní kombinace: struky Nature Sense a dětská láhev
Dudlík, který ocení a doporučují matky, porodní asistentky a pediatři, je k dispozici se třemi různými nápojovými otvory (S, M a L) - vhodný pro mateřské mléko až do viskózního jídla. Jak vaše dítě roste, můžete snadno použít větší struk z naší nabídky. Velikost struků pro kojence od 0 do 6 měsíců a 6 až 18 měsíců lze snadno a pohodlně měnit.

Detaily produktu:
  • Optimální, klidný a přirozený tok pitné vody díky jemným pitným otvorům, které jsou modelovány na matčině prsu polykání vzduchem
  • Pro děti od 0 do 6 měsíců, S (nízkoviskózní jídlo a mateřské mléko)
  • BPA zdarma
  • Vhodné pro všechny dětské láhve NUK Nature Sense
  • Množství: 4 kusy

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

NUK

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


Naše nejprodávanější

NUK Pitné struky Nature Scythe velikost 1 S 4 kusy
337 Kč