S babypoints ušetříte!
S babypoints ušetříte!
Dnes získáte
8x více bodů!
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
NUK počáteční sada Nature Sense od narození

NUK počáteční sada Nature Sense od narození


Cena
1.835 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
do 2-3 pracovních dní u Vás

Produkty ze série NUK Nature Sense

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A254065

EAN: 4008600251811

NUK počáteční sada Nature Sense od narození
Konečně jste se dočkali miminka! Novopečené maminky se nyní mohou těšit na spoustu dobrodružství a v klidu se seznámit se svým děťátkem. Strava při tom hraje důležitou roli. Kojenecká láhev NUK Nature Sense se odpovídající savičkou, která se maximálně podobá mateřskému prsu, poskytne co nejpřirozenější zážitek z krmení. Se sadou NUK Nature Sense můžete zabít několik much jednou ranou, protože atraktivní dárkové balení obsahuje nejen dvě skleněné láhve NUK Nature Sense s přírodní savičkou NUK Nature Sense, ale také ohřívač lahví NUK Thermo Express, dvě lžičky na krmení NUK Easy Learning, dávkovač mléka NUK a oblíbený silikonový dudlík NUK Genius. Tím jste vy i vaše dítě pro začátek perfektně vybaveni a nic nebrání uvolněnému startu do nového života!
Obsah dodávky:
  • 2 x dětské lahvičky NUK Nature Sense z polypropylenu (PP), 150 ml se silikonovou savičkou NUK Nature Sense 0 - 6 měsíců (vel. S) na čaj a mateřské mléko, ochrannou uzavírací krytku, bez obsahu BPA
  • 1 x ohřívač lahví NUK Thermo Express pro velmi rychlé a jemné ohřívání dětské stravy vodní parou
  • 2 x NUK Easy Learning lžíce na krmení s extra dlouhou, flexibilní rukojetí,usnadňuje vyprazdňování hlubokých sklenic
  • 1 x NUK dávkovač mléka, tři individuálně uzavíratelné sklenice
  • 1 x NUK Genius silikonový dudlík ''My First NUK'' 0 - 6 měsíců, tvar anatomicky přizpůsobený dětským ústům, obzvláště měkký a flexibilní

Ohřívač lahví NUK Thermo Express pro velmi rychlé a jemné ohřívání dětské stravy vodní parou

Ohřívače lahví patří mezi mnohá zařízení, která rodičům usnadňují život, protože ohřívají mléko a později dětskou výživu na správnou teplotu. Novopečení rodiče tento problém znají: Opatrné pohledy na teploměr - je lahvička příliš horká nebo studená? Která teplota je pro mléko ideální? To je nyní s praktickým ohřívačem lahví NUK Themro Express minulostí. Za pouhých 90 sekund * se mléko mírně zahřeje na správnou teplotu a všechny důležité živiny a vitamíny zůstanou zachovány.

Manipulace s ohřívačem lahví NUK Thermo Express je velmi jednoduchá: Do zařízení vložte množství vody odpovídající láhvi nebo sklenici a pomocí koše vložte dětskou výživu do ohřívače lahví. Po stisknutí tlačítka zařízení za pouhých 90 sekund * ohřeje dětskou výživu na správnou teplotu rychle a jemně pomocí vodní páry. Integrovaná výstražná kontrolka označuje fázi ohřevu. Jakmile se naplněné množství vody vypaří, zařízení se automaticky vypne. Ohřívač lahví NUK Thermo Express je vhodný pro veškeré standardní skleničky a láhve.

Úsporný a lehký NUK Thermo Express nabízí maximální bezpečnost. Má ochranu proti přehřátí a po zahřátí se automaticky vypne, čímž současně chrání životní prostředí. Samostatný koš funguje jako držák skla, přičemž do zařízení se vloží kojenecké lahvičky a skleničky na kaši , které lze znovu vyjmout, což umožňuje snadné čištění ohřívače lahví

* Od pokojové teploty po teplotu konzumace - při zahřívání 120 ml kapaliny v 240 ml láhvi.

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

NUK

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


Hodnocení

Hodnocení zákazníků: NUK počáteční sada Nature Sense od narození
4.6
8 Hodnocení zákazníků
 
5 hvězdičky
| 6
 
4 hvězdičky
| 1
 
3 hvězdičky
| 1
 
2 hvězdičky
| 0
 
1 hvězdička
| 0
Co je eKomi?

100% skutečná odezva od zákazníků

Všechny recenze produktů pocházejí od skutečných zákazníků, kteří si zboží u nás zakoupili.

Užitečná česká hodnocení:

Další hodnocení

Užitečná zahraniční hodnocení:

Více mezinárodních hodnocení
Načítání...

Naše nejprodávanější

NUK počáteční sada Nature Sense od narození
NUK počáteční sada Nature Sense od narození
1.835 Kč