NUK pohárek Evolution Magic Cup od 8. měsíce, Design: Frozen Olaf

NUK pohárek Evolution Magic Cup od 8. měsíce, Design: Frozen OlafCena
262 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A286605

EAN: 4008600352884

NUK pohárek Evolution Magic Cup od 8. měsíce, Design: Frozen Olaf
Ledová královna Elsa a její sestra Anna čekají na další vzrušující dobrodružství společně se sněhulákem Olafem. Roztomilé motivy limitované edice NUK Disney Frozen Edition okouzlí malé i velké fanoušky a doprovázejí je v jejich vzrušujícím každodenním životě.

Naučit se samostatně pít je jedním z nejdůležitějších kroků ve vývoji vašeho dítěte. NUK Magic Cup umožňuje dětem pít jako velcí - stejně jako normální hrnek a ze všech stran. Magický rozdíl: Pohár nemůže vytéct. Silikonový disk utěsňuje nástavec zevnitř. Pití je přesto hračkou: stačí sát na okraji šálku a jemný otvor na okraji se otevře - naučit se pít je magie!

Magic Cup je vyroben z vysoce kvalitních a robustních materiálů, 100% bez BPA a potištěných roztomilými motivy. Skládá se z několika samostatných částí, které lze snadno rozebrat a snadno vyčistit: Jednoduše jej vložte do myčky. Aby byl Magic Cup NUK i na cestách čistý a bezpečný, chrání jej další víko. Tento pohár NUK je kompatibilní se všemi prvky řady NUK Evolution Cup.

Naučit se pít samostatně je jedním z nejdůležitějších kroků ve vývoji vašeho dítěte a je skutečnou výzvou, pokud jde o trpělivost a dovednosti. Proto jsme vyvinuli NUK Evolution Cups, tři nové poháry na pití, které porostou s vámi. Každý nástavec je navržen tak, že je vhodný do jiné fáze učení a lze jej snadno vyměnit s vyvíjejícími se schopnostmi dítěte. Tímto způsobem dítě vždy dostává podporu, kterou v tuto chvíli potřebuje, je zábavné naučit se pít. Všechny tři nástavce 100% neprotékají. Praktická sada NUK Evolution Cup obsahuje všechny nástavce: Objevte pohárek, který poroste s vaším dítětem!


Detaily:
 • Lze pít ze všech stran, okraj pohárku 360°
 • Nepropustný a bez rozlévání
 • Vyrobeno z vysoce kvalitního polypropylenu, bez BPA, s ochranným krytem pro cestování
 • Motivy v jedinečném designu, limitovaná edice
Technické detaily:
 • Věk: Od 8. měsíce
 • Nápojový okraj - 360°
 • Motiv: Frozen - Olaf
 • Objem: 230 ml
 • Materiál: polypropylen
 • Neobsahuje BPA

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

NUK

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


Hodnocení

Hodnocení zákazníků - NUK pohárek Evolution Magic Cup od 8. měsíce, Design: Frozen Olaf
Průměrné hodnocení výrobku: 3 hodnocení
 
3
 
0
 
0
 
0
 
0
eKomi - The Feedback CompanyCo je eKomi?
 • 100% nezávisle
 • Zcela transparentně
 • Od zákazníka zákazníkovi
Recenze

Naše nejprodávanější

NUK pohárek Evolution Magic Cup od 8. měsíce, Design: Frozen Olaf
262 Kč