NUK sada lahví First Choice + regulace teploty, sada 3 plus

NUK sada lahví First Choice + regulace teploty, sada 3 plus


Cena
504 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Produkty ze série NUK First Choice+

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A298623

EAN: 4008600356592

NUK sada lahví First Choice + regulace teploty, sada 3 plus
Tento text je přeložen automaticky.
Uvolněné a bezpečné krmení díky regulaci teploty NUK
Pokud má vaše dítě hlad, jídlo v lahvi by nikdy nemělo být příliš horké ani příliš studené. Proto před každým jídlem kontrolujete teplotu pití. Vědět přesně, kdy je dosaženo správné teploty, může být výzva. Právě proto byly vyvinuty kojenecké lahve NUK First Choice + s funkcí regulace teploty.
Toto je funkce, která v této podobě dosud neexistovala. Aby se zabránilo příliš horkému krmení vašeho dítěte, jsou lahve vybaveny displejem NUK Temperature Control. Má tvar teploměru a mění barvu podle teploty obsahu lahve. V budoucnu vám tato funkce pomůže dosáhnout optimální teploty při krmení dětské výživy.
Pokud je jídlo příliš horké, jinak modrý displej zbělá. V nejlepším případě by krmivo mělo mít tělesnou teplotu (37 ° C) a odpovídá středně modrému tónu na displeji. Nová funkce regulace teploty je integrována do lahví NUK First Choice + vyrobených z polyamidu a polypropylenu. Z tohoto jsou vyloučena vydání licencí.
Důležité: NUK regulace teploty je zamýšlena jako dodatečná kontrola. Proto by měla být teplota před skutečným krmením stále kontrolována ručně. Ke kontrole jídla je vhodné dát si několik kapek na vnitřní stranu zápěstí.

Nejpřirozenější dudlík pro vaše dítě
NUK First Choice byla první volba pro krmení z láhve na základě modelu kojení po mnoho let. S NUK First Choice + se nám podařilo přiblížit se ještě více přírodě - pro zdravý vývoj čelistí a pocit pití jako na prsou matky.

Přirozené a ortodonticky správné
speciální tvar NUK struků NUK vychází z mateřského prsu při kojení. Zanechá jazyku a čelisti vašeho dítěte dostatek prostoru pro přirozený sací pohyb.

Měkký jako prsa matky
Díky měkké zóně se silikonová lízátko ještě lépe přizpůsobí patro - pro přirozený pocit pití.

Žádná kolika **
Systém Anti-Colic Air zajišťuje přirozený tok jídla. Aby vaše dítě mohlo pít uvolněně, aniž by spolklo vzduch.

Klinicky testováno *
Díky svému přirozeně přirozenému tvaru je kojenec NUK velmi dobře přijímán. Je proto vhodný také pro kojence, které kombinují kojení a kojení z lahve.

podrobnosti o produktu:
  • Praktický displej pro regulaci teploty NUK, který mění barvu z modré (studené) na bílá (příliš horká)
  • Bez znečišťujících látek a bez zápachu - Bez bisfenolu A
  • Snadné plnění a čištění - díky extra širokému hrdlu lahve
  • Bezpečné uchopení a stojan - díky tvaru lahve s malým pasem a širokým dnem lahve
  • Lze kombinovat se všemi produkty NUK First Choice


* Vědecká studie: Moral et al. BMC Pediatrics 2010, 10: 6. Další informace na http: // www. nuk. en / de_en / ueber- nuk / nuk -forschung.html ** Nezávislý průzkum trhu
mezi 205 matkami, Německo 2018 99% matek potvrzuje, že láhev NUK First Choice + nezpůsobuje koliku.

Příslušenství

Cena
361 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

NUK

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


Naše nejprodávanější

NUK sada lahví First Choice + regulace teploty, sada 3 plus
NUK sada lahví First Choice + regulace teploty, sada 3 plus
504 Kč