12% v appce | 10% v shopu
12% v appce | 10% v shopu
EXTRA sleva na
HRAČKY ⚽
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Vybrat slevu
NUK skleněná láhev Nature Sense, 240 ml, bílá
Varianta:
 • NUK skleněná láhev Nature Sense, 240 ml, bílá
 • NUK Dětská láhev Nature Sense ze skla, 120 ml, bílá

Cena
321 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A347286

EAN: 4008600367574

NUK skleněná láhev Nature Sense, 240 ml, bílá
Tento text je přeložen automaticky.
NUK Nature Skleněné kojenecké láhve Sense s teplotou Control : Známý pocit, který vaše dítě miluje.
Mami, jsi nejlepší! Pro své dítě jste nenahraditelní. Jak je dobré, že skleněná kojenecká láhev NUK Nature Sense s teplotou Control poskytuje vašemu děťátku pocit pití jako u maminčina prsu. To nám "říká" více než 90 % dětí.* Ne slovy, ale tím, že snadno přijímají NUK Nature Sense a jsou schopny snadno přecházet mezi kojením a krmením z láhve. Nepostradatelná pomůcka pro maminky, které si zaslouží odpočinek, tatínky, kteří také rádi občas nakrmí své dítě, a pro případy, kdy je čas odstavit dítě.

Tento jedinečný přirozený pocit vychází ze skutečnosti, že savička je vytvořena podle vzoru mateřského prsu. Do posledního detailu. Například savička NUK Nature Sense má několik jemných otvorů pro pití - po vzoru mlékovodů v matčině prsu. To umožňuje optimální, rovnoměrný a přirozený průtok pitné vody. Tvar savičky je také podobný ženské bradavce při kojení. Je to proto, že se při sání dítěte pružně přizpůsobuje jazyku a patru. Dudlík Nature Sense tento speciální tvar kopíruje. Použitý materiál je měkký a dodává rtům vašeho dítěte známý pocit.

Dítě má prostě správnou teplotu - NUK Nature Skleněné kojenecké láhve Sense s teplotou Control
Dobrý pocit! Když jde do tuhého, trocha jistoty navíc je prostě příjemná. NUK Nature Skleněné kojenecké láhve Sense s teplotou Control na první pohled ukazují, kdy bylo dosaženo správné teploty pro pití. S teplotou Control mění stupnice na lahvi barvu v závislosti na teplotě obsahu. Pokud je jídlo příliš horké, změní se obvykle modrý indikátor na bílý.

Důležité: NUK Teplota Control slouží jako doplňková kontrola. Proto je třeba před krmením zkontrolovat teplotu krmiva několika kapkami na zápěstí.

Správný dudlík pro každé dítě
Dudlík je k dispozici se třemi různými otvory pro pití (S, M a L). V závislosti na individuální síle sání vašeho dítěte umožňují tyto různé varianty otvorů pro pití optimální průtok pití.
NUK Nature Sense - pro přirozený pocit pití jako u mateřského prsu.

Podrobnosti o produktu:
 • Design : bílá
 • Množství náplně: 240 ml
 • Dětská láhev z borosilikátového skla
 • Silikonový dudlík s ventilem velikosti M, nyní ještě měkčí (pro střední rychlost pití)
 • S indikátorem teploty Control
 • Široká, flexibilní podpora rtů a extra měkká zóna
 • Ve skládacím boxu s průhledem
 • Vhodné pro přípravek
 • Systém Anti-Colic Air
*Nezávislý průzkum trhu Německo 2016

NUK Dětské láhve splňují evropskou bezpečnostní normu EN14350.

Poznámka: Pozorně si přečtěte varování a návod k použití uvnitř. Uschovejte si prosím informace o výrobku a číslo výrobku/číslo šarže pro pozdější použití.

Sponzorováno

product_detail_ad

Příslušenství

Cena
128 Kč
Cena
123 Kč
(246 Kč / 1l)

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

NUK

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


Hodnocení

Hodnocení zákazníků: NUK skleněná láhev Nature Sense, 240 ml, bílá
5
13 Hodnocení zákazníků
 
5 hvězdičky
| 11
 
4 hvězdičky
| 1
 
3 hvězdičky
| 1
 
2 hvězdičky
| 0
 
1 hvězdička
| 0
Co je eKomi?

100% skutečná odezva od zákazníků

Všechny recenze produktů pocházejí od skutečných zákazníků, kteří si zboží u nás zakoupili.

Naše nejprodávanější

NUK skleněná láhev Nature Sense, 240 ml, bílá
NUK skleněná láhev Nature Sense, 240 ml, bílá
321 Kč