NUK Starter-Set Baby Rose od narození

NUK Starter-Set Baby Rose od narození


Cena
574 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Produkty ze série NUK Baby

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A229167

NUK Starter-Set Baby Rose od narození
Praktická sada pro přirozené krmení a vývoj dítěte. Nabízí vše, co dítě potřebuje v prvních měsících života. Všechny produkty neobsahují BPA a jsou baleny v atraktivním dárkovém kufříku. Podporují rozvoj dítěte. Sada je vhodná jako dárek k narození dítěte.

Sada obsahuje:
  • 1 x NUK First Choice anti-kolikovou lahvičku z PP 150 ml, širokohrdlou savičku ze silikonu vel. 1 (0 - 6 měsíců) M pro mléko
  • 1 x NUK First Choice anti-kolikovou lahvičku z PP 300 ml, širokohrdlou savičku ze silikonu vel. 1 (0 - 6 měsíců) M pro mléko
  • 2 x NUK Silikonový dudlík Trendline bez kroužku, vel. 1 (0-6 měsíců)
  • 1 x NUK chrastítko - motýlek
NUK First Choice lahvička
Vývoj úst začíná už v době kojení. Nikde na těle se nenachází tolik svalů a nervů jako v našich ústech. Při kojení tvoří prsní bradavky matky a ústa dítěte perfektní souhru, tak je sáno svaly úst, čelistí a jazykem. Všechny tyto svaly jsou trénovány. Tak se NUK vcítil do tvaru savičky v kojící funkci sání z bradavky. Společně s extra širokou částí na ústa First Choice savičky mají děti pocit jako na mateřském prsu. Tak umožňuje NUK First Choise savička se svým jedinečným tvarem skvělou kombinaci kojení a krmení z lahvičky. NUK anti-kolikový air systém se postará o rovnoměrnost při sání a snižuje výskyt kolik, které se vyskytují díky polikání vzduchu. Savička velikosti 1 je ideální pro děti od 0 - 6 měsíců. Dírka M má střední průtok a je vhodná pro mléčnou stravu. Extra široké hrdlo lahvičky NUK First Choice je optimální pro čištění a plnění. Bezpečné držení a stání - díky lehce zúženému tvaru se širokým dnem.

NUK Silikonový dudlík
Když Vaše dítě začne lézt, uchopovat věci, držet hlavičku nebo cumlat dudlík, to jsou všechno důležité části jejich celodenního programu trénování, neboť se tak trénují svaly celého těla i obličeje. Pohyblivost jazyka, čelistních svalů je důležitá pro další rozvoj zdraví, bezproblémové dýchání a pozdějšího vývoje řeči. Trendline dudlík má tvar NUK pro správný vývoj čelisti dítěte. Anatomicky formovaný vnější díl z velmi kvalitní umělé hmoty. Dudlíky od NUK jsou v různých motivech a dají se kombinovat. Všechny dudlíky NUK mají NUK Air System. Díky jednomu ventilu ze savičky uniká vzduch. Zůstává měkký a rovný, přesný pro správný vývoj čelisti. Silikon je rozsáhlý gumově elastický materiál, je měkký, má neutrální chuť a stálou teplotu. Neobsahuje škodlivé látky, lze jej vyvařit, je bez zápachu a má hladkou vrchní plochu - vše, co je důležité pro dudlík.

NUK Chrastítko - motýl
Chrastítko - motýl zve ke hraní, uchopení a "muzice". Prokazuje se speciálním, dětským tvarem. Chrastítko rozvíjí dětské smysly. Zároveň rozvíjí integrované tvrdé i měkké prvky hmat.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

NUK

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


Naše nejprodávanější

NUK Starter-Set Baby Rose od narození
574 Kč
Top značky