Naše alternativa k vyprodanému výrobku

NUK Starter Set Disney Mickey First Choice + od narození
Momentálně vyprodáno

NUK Starter Set Disney Mickey First Choice + od narození


Varianta:

Cena
541 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Produkty ze série NUK Mickey a Minnie

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A246047

EAN: 4008600305255

NUK Starter Set Disney Mickey First Choice + od narození
Tento text je přeložen automaticky.
Krabička NUK je vhodná až pro šest NUK First Choice + láhve se širokým hrdlem nebo konvenční kojenecké láhve. Ideální také jako kapací pomůcka po čištění, pro archivaci a skladování. Láhev NUK v trendové barvě bílé je vyrobena z vysoce kvalitního robustního materiálu.

Extra široký krk lahví NUK First Choice + zajišťuje optimální pohodlí při plnění a čištění. Lehký pas činí láhev obzvláště bezpečnou pro uchopení a široká základna zajišťuje bezpečný stojan. dalším zvláštním vysokým světlem láhve je roztomilý motiv Mickey Mouse. Nejoblíbenější myš na světě inspirovala děti po generace a nyní je lze vidět i na produktech NUK.

NUK First Choice je po mnoho let první volbou pro krmení lahví na základě modelu kojení. S NUK First Choice + bylo možné se přiblížit k přírodě - pro zdravý vývoj čelisti a pocit pití jako na matčině hrudi.

Detaily o produktu:
 • Věk: Od 0. měsíce
 • Design: bílá / červená / černá
 • Téma: Myš Mickey a Minnie
 • Materiál: polypropylen ( lahve) a silikon (podložky)
 • Bez BPA
 • Pro perfektní začátek - ideální pro každou dětskou domácnost
 • Krabička na láhev až pro šest NUK First Choice + láhve
 • Láhve s širokým hrdlem 2 x 150 ml a 2 x 300 ml
 • 2 x struky o velikosti 1 M pro mléko a 2 x struky o velikosti 2 S pro čaj
 • Přírodní a ortodontické
 • Měkké jako matčina prsa
 • Zabraňuje kolice

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

NUK

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


Naše nejprodávanější