Naše alternativa k vyprodanému výrobku

NUK Startovací sada First Choice Plus 0 - 6 m 3 lahve + 2 savičky
Momentálně vyprodáno

NUK Startovací sada First Choice Plus 0 - 6 m 3 lahve + 2 savičky


MOC¹
510 Kč
Cena
490 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Produkty ze série NUK First Choice+

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A197132

EAN: 4008600253808

NUK Startovací sada First Choice Plus 0 - 6 m 3 lahve + 2 savičky
Pro skvělý start - ideální pro každou domácnost s miminkem Již mnoho let používají maminky na celém světě kvalitní NUK dětské produkty, protože podporují zdravý růst a rozvoj dítěte již od začátku. Sada NUK First Choice+ 3 + 2 je optimální balení obsahující 3x 300 ml First Choice+ lahev z polypropylenu, která má každá silikonovou savičku NUK First Choice+. Navíc obsahuje dvě silikonové savičky NUK First Choice+ 0 - 6 měsíců M.

NUK First Choice je již mnoho let první volbou pro výživu z lahve dle vzoru kojení. Díky NUK FIRST CHOICE+ se podařilo ještě větší přiblížení se přírodě - pro zdravý vývoj čelisti a pocit jako při pití z mateřského prsu.

Detaily:
 • Design: transparentní
 • Motiv: mýdlové bubliny
 • Materiál lahviček: polypropylen
 • Materiál savičky: silikon
 • Obsah: 300 ml
 • Neobsahuje BPA
 • Věk: Od 0 - 6 měsíců
Lahvička:
 • měkká, flexibilní Soft zóna savičky
 • Vylepšený antikolikový systém Air
Obsah dodávky:
 • 3 NUK First Choice+ lahvičky z polypropylenu (PP) se silikonovými savičkami 0-6 měsíců M na mléko
 • Extra 2 náhradní savičky NUK First Choice+ silikonové 0 - 6 měsíců M na mléko

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

NUK

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


Naše nejprodávanější