NUK startovní sada First Choice Plus Regulace teploty Růžová

NUK startovní sada First Choice Plus Regulace teploty Růžová


Varianta:
 • NUK startovní sada First Choice Plus Regulace teploty Růžová
 • NUK startovní sada First Choice Plus Regulace teploty Modrá

Cena
742 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Produkty ze série NUK First Choice+

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A291733

EAN: 4008600356578

NUK startovní sada First Choice Plus Regulace teploty Růžová
Tento text je přeložen automaticky.
S dítětem se do domu stěhuje hodně radosti. Hodně musí být organizováno a jako rodiče se ptáte sami sebe před narozením, které nákupy jsou opravdu rozumné. Z NUK je jako počáteční výbava pro dívky připravena NUK First Choice + Starter Set Girl. S touto vysoce kvalitní sadou se o vše postaráme hned od začátku. Obsahuje krabici na láhve pro uložení až šesti NUK First Choice nebo jiných dětských lahví NUK. Krabička je vyrobena z lehkého a velmi odolného polypropylenu (PP).
Sada obsahuje čtyři NUK First Choice + kojenecké láhve vyrobené z polypropylenu (PP) se skvělými motivy: Pro malý hlad dvě láhve po 150 ml a dvě další po 300 ml. Kojenecké lahve vyrobené z PP jsou lehké a odolné. Díky praktickému šroubovacímu kroužku se lahve snadno otevírají a uzavírají. Široký krk láhve umožňuje snadné plnění a čištění.
Každá láhev NUK First Choice + kojenecká láhev v sadě Starter Set je opatřena silikonovým strukem NUK s přirozeně širokým opěrkou rtů, které dává dětem známý pocit jako na mateřské hrudi. Všechny kojenecké láhve NUK First Choice + jsou vhodné pro kombinaci kojení a krmení lahví a rostou s vaším dítětem - když vaše dítě roste, lze lahve snadno kombinovat s jinými NUK First Choice dudlíky a přílohami.

Uvolněné a bezpečné krmení díky regulaci teploty NUK
Když mají děti hlad, nikdy by jídlo z lahví nemělo být příliš horké nebo příliš studené. Proto maminky a tatínky kontrolují teplotu pití před každým jídlem. Přesné poznání, kdy je dosaženo správné teploty, může být výzvou. Proto byly vyvinuty kojenecké láhve NUK First Choice + s funkcí regulace teploty.
Toto je funkce, která v této podobě dosud neexistovala. Aby se zabránilo nadměrnému krmení kojenců, jsou láhve vybaveny displejem NUK Control Control. Má tvar teploměru a mění barvu s teplotou obsahu láhve. V budoucnu tato funkce pomůže rodičům dosáhnout optimální teploty při krmení dětské výživy.
Pokud je jídlo příliš horké, jinak modrý displej zbělá. V nejlepším případě by krmivo mělo mít tělesnou teplotu (37 ° C) a odpovídá středně modrému tónu na displeji. Nová funkce regulace teploty je integrována do NUK First Choice + lahví vyrobených z polyamidu a polypropylenu. Z toho jsou vyloučeny edice licencí
.

Důležité: Regulace teploty NUK je zamýšlena jako další ovládací prvek. Proto by se měla teplota ještě před vlastním krmením zkontrolovat ručně. Pro kontrolu jídla je vhodné dát pár kapek na zápěstí.

Nejpřirozenější struk pro vaše dítě
NUK First Choice byla první volbou pro krmení lahví na základě modelu kojení po mnoho let. S NUK First Choice + se nám podařilo přiblížit se ještě více k přírodě - pro zdravý vývoj čelistí a pocit pití jako u mateřského prsu.

Přirozené a ortodonticky správné
The Při kojení matky je na matčině hrudi modelována speciální tvar NUK struků NUK. Zanechává vašemu dítěti jazyk a čelist dost místa pro přirozený sací pohyb.

Měkké jako matčina prsa
Díky novému Softzone se silikonová sací část přizpůsobí ještě lépe patro - pro přirozený pocit pití.

Žádná kolika **
Antikolický vzduchový systém zajišťuje přirozený tok potravin. Aby děti mohly pít uvolněným způsobem bez polykání vzduchu.

Klinicky testováno *
Díky struktuře NUK jsou kojenci velmi dobře přijímány. Je proto vhodný také pro kojence, kteří kombinují kojení a krmení z lahví.

* Vědecká studie: Moral et al. BMC Pediatrics 2010, 10: 6. Další informace na http: // www. nuk .ene / de_en / uebernuk / nuk -forschung.html ** Nezávislý průzkum trhu mezi 205 matkami, Německo 201899% matek potvrzuje, že láhev NUK First Choice + nezpůsobuje koliku. Detaily produktu:
 • Věk: 0-6 měsícůMobil
 • : Květiny (růžové) a tečky (bílé)
 • Lahve na materiál: Polypropylen (PP)
 • Materiál struků: SiliconeContents
 • : 150 ml / 300 ml
 • NUK Regulace teploty: Tento indikátor poskytuje jistotu, že jídlo není příliš horké z bottleIf
 • jídlo
 • je
 • příliš horké, jinak modrý indikátor je whiteClinical
 • test *: Pro optimální kombinaci Kojení a krmení lahví
 • Láhev NUK krabička vyrobená z vysoce kvalitního materiálu - ideální jako vypouštěcí pomůcka po vyčištění a skladování
 • Zabraňuje kolice: vylepšený vzduchový systém proti koliku
zahrnuto
 • 1 x krabička na bílé láhve
 • 2 x 150 ml NUK First Choice + dětské polypropylenové (PP) lahvičky se silikonem struky 0-6 měsíců (velikost: S)
 • 2 x 300 ml NUK First Choice + polypropylenové (PP) dětské lahvičky se silikonovými struky 0-6 měsíců (velikost: M)

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

NUK

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


Naše nejprodávanější

NUK startovní sada First Choice Plus Regulace teploty Růžová
NUK startovní sada First Choice Plus Regulace teploty Růžová
742 Kč