NUK Teat First Choice + Gr. 2, 4 kusy
Cena
312 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A315876

NUK Teat First Choice + Gr. 2, 4 kusy
Tento text je přeložen automaticky.
NUK First Choice + Flow Control Savička: Podporuje samostatné pití.
Speciální savička NUK First Choice + Flow Control umožňuje dítěti, aby si samo regulovalo průtok pití. Nezáleží na tom, zda chce pít rychle nebo pomalu, a na tom, zda je podávána řídká nebo hustá tekutá strava. Přesně tak, jak to má vaše dítě rádo.

Dudlík je také odolný proti úniku. Důvodem je inovativní Y-otevření dudlíku, které se otevírá pouze tehdy, když dítě saje, a rozšiřuje se v závislosti na síle sání dítěte. Spolu se systémem Anti-Colic Air System NUK zajišťuje kontrolovaný průtok pitné vody.

Original
Dudlík original NUK je vytvořen podle tvaru bradavky při kojení. Ponechává dostatek prostoru pro přirozený pohyb jazyka a čelisti dítěte při sání. Pro zdravý vývoj - a pocit, který děti milují.

Přirozený pocit
Díky nové zóně Soft Zone špička silikonové savičky ještě lépe objímá patro dítěte - pro přirozený pocit při pití.

Žádné koliky*
Systém Anti-Colic Air System NUK zajišťuje přirozený tok pití a pomáhá dítěti pít bez polykání vzduchu. Pro spokojené bříško.

Klinicky testováno**
Díky svému obzvláště přirozenému tvaru je savička NUK dětmi velmi dobře přijímána. Díky tomu je vhodná pro děti, které kombinují kojení a krmení z láhve.

Podrobnosti o produktu:
  • \tPodpora samostatného pití: s průtokem Control dítě intuitivně ovládá průtok pití.
  • \tPřirozený a šetrný k čelistem: silikonová savička s pružnou, měkkou zónou je vytvořena podle vzoru mateřského prsu během kojení.
  • \tŽádné koliky* - systém Anti-Colic Air System NUK zajišťuje přirozený tok potravy.
  • \tKlinicky testováno**: Pro optimální kombinaci kojení a krmení z láhve
  • \tVhodné pro všechny typy krmení, lze kombinovat se všemi produkty NUK First Choice .

*Nezávislý průzkum trhu mezi 205 matkami, Německo 2018 99 % matek potvrdilo, že NUK First Choice + láhev nezpůsobuje koliku.
**Vědecká studie: Moral et al. BMC Pediatrics 2010, 10:6. Více informací naleznete na https://www. nuk .de/en_en/ueber- nuk / nuk -research.html.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

NUK

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


Hodnocení

Hodnocení zákazníků: NUK Teat First Choice + Gr. 2, 4 kusy
4
5 Hodnocení zákazníků
 
5 hvězdičky
| 4
 
4 hvězdičky
| 0
 
3 hvězdičky
| 0
 
2 hvězdičky
| 0
 
1 hvězdička
| 1
Co je eKomi?

100% skutečná odezva od zákazníků

Všechny recenze produktů pocházejí od skutečných zákazníků, kteří si zboží u nás zakoupili.

Naše nejprodávanější

NUK Teat First Choice + Gr. 2, 4 kusy
NUK Teat First Choice + Gr. 2, 4 kusy
312 Kč