Dnes: 10% k SALE-FINÁLE ❕
Dnes: 10% k SALE-FINÁLE ❕
kopírovat kód:
FINIS7854
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více informací
NUK Thermo 3v1 Ohřívačka na lahve
-14%
MOC¹
855 Kč
Cena
734 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
121 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A203902

EAN: 4008600229315

NUK Thermo 3v1 Ohřívačka na lahve
Ohřívače lahví patří mezi mnoho zařízení, která rodičům usnadňují život, protože mlíčko a později kojeneckou výživu dává na tu správnou teplotu. Noví rodiče znají problém: podrobný pohled na Teploměr – není láhev příliš horká nebo příliš studená? Jaká je teplota ideální na mléko? To k praktickému NUK Thermo Express patří Ohřívače lahví jsou nyní minulostí. Mléko je vyrobeno za pouhých 90 sekund* jemně zahřátý na správnou teplotu a všechny důležité živiny a Vitamíny jsou zachovány.

Manipulace s ohřívačem lahví NUK Thermo Express je velmi snadná: Naplňte zařízení odpovídajícím množstvím vody pro láhev nebo sklenici a umístěte dětskou výživu do ohřívače lahví pomocí koše. Posun dál tlačítko a zařízení ohřeje dětskou stravu rychle a šetrně za pouhých 90 sekund* pomocí páry na správnou teplotu. skrz integrovaná kontrolka ukazuje fázi ohřevu. Jakmile bude Jakmile se množství vody odpaří, přístroj se automaticky vypne. Ohřívač lahví NUK Thermo Express je vhodný pro všechny komerčně dostupné Sklenice a lahve.

Prostorově úsporný a lehký NUK Thermo Express nabízí maximum Bezpečnostní. Má ochranu proti přehřátí a poté se sám vypne Automaticky se zahřívá – a tím zároveň chrání životní prostředí. Samostatný Košík funguje jako držák na sklenice, což usnadňuje kojenecké lahve a dózy na dětskou výživu lze vložit a vyjmout ze zařízení. tento umožňuje snadné čištění ohřívače lahví.

Podrobnosti o produktu:
 • Ohřeje dětskou stravu extra rychle a šetrně pomocí páry za pouhých 90 minut sekund*
 • Snadné použití díky kontrolce během fáze zahřívání
 • Po zahřátí se automaticky vypne
 • Maximální bezpečnost díky ochraně proti přehřátí
 • S praktickým košem pro snadné vyjímání sklenic a Láhve
 • *Z pokojové teploty na pitnou teplotu – při zahřátí 120 ml tekutiny láhev o objemu 240 ml

Poznámka:
 • Zařízení není vhodné pro PE lahve a sáčky na mateřské mléko vhodné
 • Specifikace: 220–240 voltů, 500 wattů
 • Ohřívač lahví NUK Thermo Express by se měl čistit v pravidelných intervalech odvápnění pro zajištění funkčnosti zařízení
 • Ujistěte se, že množství vody neklesne pod 11 ml, jinak se dětská výživa správně neohřeje
 • Poznámka: Položka má zástrčku typu E

Sponzorováno

product_detail_ad

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

NUK

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


Hodnocení

Hodnocení zákazníků: NUK Thermo 3v1 Ohřívačka na lahve
4.5
42 Hodnocení zákazníků
 
5 hvězdičky
| 30
 
4 hvězdičky
| 9
 
3 hvězdičky
| 1
 
2 hvězdičky
| 1
 
1 hvězdička
| 1
Co je eKomi?

100% skutečná odezva od zákazníků

Všechny recenze produktů pocházejí od skutečných zákazníků, kteří si zboží u nás zakoupili.

Naše nejprodávanější

NUK Thermo 3v1 Ohřívačka na lahve
NUK Thermo 3v1 Ohřívačka na lahve
MOC¹ 855 Kč
734 Kč