NUK základní sada Nature Sense Perfect bílá od 1. měsíce

NUK základní sada Nature Sense Perfect bílá od 1. měsíce


Cena
951 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Produkty ze série NUK Nature Sense

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A213167

NUK základní sada Nature Sense Perfect bílá od 1. měsíce
NUK dětské lahve Nature Sense
Matku přírodu nahradit neumíme - ale můžeme si z ní vzít příklad. Značka NUK si dala za úkol přiblížit se přírodě a v tomto smyslu vyvinuli nové dětské lahvičky Nature Sense.
Zvláštností této lahve: otvor savičky byl napodoben mléčnému kanálku mateřského prsa a miminko tak získá reálný pocit a především přirozený tok nápoje.
A především to je důležité, přirozený pocit z pití usnadní přechod z kojení na krmení lahvičkou, což potěší Vás i Vaše miminko.

Napodobeno mateřskému prsu - savička dětské lahve NUK Nature Sense
Savička NUK Nature Sense je mateřskému prsu blíže než kdy předtím! Lahvička je vhodná především pro matky, které nemohou kojit, kombinují kojení a krmení lahvičkou nebo právě přecházejí na krmení z lahvičky.
Extra široká a flexibilní plocha na rty umožní miminku přirozené sání ze savičky a inovatiní Anti-Colic ventil umožní pití podobné jako při kojení a zabrání zakuckání.
Extra měkká špička savičky se podobně jako bradavka flexibilně přizpůsobí ústům miminka. Tak se Vaše miminko rozloučí s prsem snáze a Vám přinese inovativní lahvička značky NUK přidanou hodnotu, neboť nyní může v noci k miminku vstávat i tatínek, nakrmit miminko stravou v lahvičce a dopřát Vám několik hodin nerušeného spánku.

Co může lahvička ještě nabídnout
Lahvička Nature Sense je odolná, vyrobená z kvalitního polypropylenu, bez obsahu BPA. Díky extra širokému hrdlu je lahvičku možné snadno plnit a čistit. Ochranné víčko uzavře všechny drobné otvory, takže se lahvička stane věrným pomocníkem i na cestách.
Kombinace praktické lahvičky a savičky inspirované přírodou, aby Vám a Vašemu miminku nic nechybělo.

Detaily:
 • Optimální, mírný a přirozený tok díky jemnému a variabilnímu otvoru savičky
 • Silikonová savička s extra širokou, flexibilní plochou na rty, inovativní Anti-Colic ventil a velmi měkká Soft zóna
 • Ochranný uzávěr zabezpečí úniku tekutiny
 • Lahvička z kvalitního polypropylenu (PP) je mimořádně odolná
 • Neobsahuje BPA
Obsah dodávky:
 • Atraktivní NUK dárkový box s okénkem
 • NUK Nature Sense lahvičky:
  • 2 x 150 ml se savičkou vel. S (čaj, mateřské mléko) 0-6 měsíců
  • 2 x 260 ml se savičkou vel. M (mléčná potrava) 6-18 měsíců
 • 2 dodatečné savičky NUK Nature sense vel. M (mléčná potrava) 0-6 měsíců
 • 1 x NUK kartáček na lahvičky Twist pro efektivní čištění lahviček díky flexibilní hlavě kartáčku (barva: petrolejová nebo jahodová)
 • 1 x NUK Genius silikonový dudlík ''MyFirst NUK'' 0-6 měsíců, tvar anatomicky přizpůsobený dětským ústům, zvláště měkký a flexibilní

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

NUK

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


Naše nejprodávanější

NUK základní sada Nature Sense Perfect bílá od 1. měsíce
951 Kč
Top značky