Naše alternativa k vyprodanému výrobku

nuvita Symetrický dudlík Air. 55 Cool! Svítí s krytem Stericover 6m+, Design pearl šedá, 2 kusy
Momentálně vyprodáno

nuvita Symetrický dudlík Air. 55 Cool! Svítí s krytem Stericover 6m+, Design pearl šedá, 2 kusyCena
303 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A326655

nuvita Symetrický dudlík Air. 55 Cool! Svítí s krytem Stericover 6m+, Design pearl šedá, 2 kusy
Tento text je přeložen automaticky.
Air.55 Cool! Dudlík se symetrickým dudlíkem je ideální pro první měsíce života vašeho dítěte. Speciální S child , který propouští 55 % vzduchu, umožňuje pokožce kolem úst volně dýchat a zabraňuje hromadění slin, které mohou způsobit podráždění. Tato speciální prodyšnost také pomáhá dítěti lépe dýchat, pokud je zvyklé dýchat ústy nebo má ucpaný nos.

Figuríny jsou velmi lehké, a to jak z hlediska hmotnosti, tak z hlediska pocitu z používání, a byly vyvinuty tak, aby co nejvíce omezily vnímání, a tím i návyk na používání. To vám velmi pomůže, pokud se má vaše dítě později dudlíku nadobro vzdát.
Speciálně navržený tvar savičky podporuje správný vývoj chrupu a snižuje riziko nesprávného postavení zubů a poškození patra. Štíhlý tvar v dolní části podporuje přirozené zavírání úst a zajišťuje správnou polohu jazyka a přirozený vývoj patra. Dudlík je vyroben z hypoalergenního silikonu s povrchem podobným pokožce, takže se velmi podobá bradavce a působí uklidňujícím dojmem.

Tyto Air.55 Cool! Dudlíky se prodávají jednotlivě a dodávají se s exkluzivním uzávěrem SteriCover®, který je vhodný a praktický pro ochranu dudlíku, když se nepoužívá, a pro sterilizaci v mikrovlnné troubě.

Podrobnosti o produktu:
  • Věk: od 6 let
  • Design : Pearl šedá
  • Symetrická savička
  • Se stericoverem
  • Svítí ve tmě
  • 2 kusy

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější