Ochrana dveří proti skřípnutí prstů REER

Ochrana dveří proti skřípnutí prstů REER


Cena
631 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A044004

Ochrana dveří proti skřípnutí prstů REER
Ochrana dveří proti skřípnutí prstů REER

Značková kvalita od REER

Ochrana dveří proti skřípnutí prstů Reer efektivně chrání dětské prsty
Dětské prstíky se rychle dostanou do nebezpečné dveřní skuliny, když se děti schovávají za dveře nebo si hrají v domě. Každé páté stacionární lékařské ošetření u malých dětí je kvůli bolestivým zraněním prstů. Ochrana dveří Reer, která roste s dítětem, předejde nejčastějším příčinám zranění dětí v domě.

Více bezpečnosti s ochranou dveří, která roste s dítětem
Ochrana dveří Reer ochrání dětské prsty doma nebo ve školce díky jednoduchému, ale geniálnímu tvaru. Flexibilní lišty z umělé hmoty slouží efektivní ochraně prstů pro dveře až o šířce do 5 cm. Jsou připevněny zevnitř i zvenku dveří a zabrání vložení prstů do dveřní stěrbiny na straně stěžejí. Přitom takřka není ovlivněno otevření dveří, neboť se po montáži dají otevřít ještě do 110 stupňů. Opticky se snoubí ochrana do dveří Reer snadno s Vaším nábytkem, neboť je transparentní a velmi decentní.

Tak jednoduchý jako je nápad dveřní ochrany je také její montáž. Samolepící ochrana dveří Reer se upevní bez nutnosti vrtání a šroubování. Dá se beze stop odstanit, hodí se kromě dveří pokojů a od bytu také pro dveře skříní a balkónů i do okenic. Mimo to roste ochrana do dveří proti skřípnutí prstů s dítětem, neboť se dá díky praktickým modulům Reer rozšířit až na 180 cm. V jednom balení obdržíte naši kompletní sadu k zabezpečení dveří o třech modulech délky 60 cm, kterou můžete použít jako ochranu třech dveří (při zabezpečení do výšky 60 cm). V mnoha školkách v evropských zemích se ochrana dveří výborně osvědčila. S ochranou proti přivření dětských prstů od Reer se dá zdravotní riziko snadno výrazně snížit a současně účinně chránit dětské ruce.

Ochrana dveří proti skřípnutí prstů Reer stručně:
• Chrání dětské prsty před zraněními prstů a pohmožděninami v oblasti dveřních stěžejí
• Vysoká flexibilita a nekomplikované použití
• Samolepící
• Montáž je velmi jednoduchá bez vrtání a šroubování
• Bez poškození dveří se dá znovu odmontovat
• Výška: 120 cm - vhodná pro dveře až do šířky 5 cm
• Také pro okna, skříňové a balkónové dveře
• Skládá se ze dvou dílů pro vnitřní a vnější stranu dveří
• Vyrobena z velmi flexibilní a robustní umělé hmoty
• Nenápadný, velmi decentní vzhled díky transparentnímu designu

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Ochrana dveří proti skřípnutí prstů REER
631 Kč
Top značky