Ochranný kryt BabyDan Perfect Close white
Cena
1.967 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A288330

EAN: 5705548040314

Ochranný kryt BabyDan Perfect Close white
Tento text je přeložen automaticky.
Perfect Close je dětská bezpečnostní brána od BabyDan. Mřížka je vhodná pro otvory mezi 77 a 83,5 cm a snadno se instaluje. Pomocí nástavců (prodává se samostatně) lze dokonce přizpůsobit otvorům do 110 cm. Mřížka je namontována v otvoru bez vrtání, takže po odstranění mřížky nevznikají žádné nevzhledné otvory ve stěnách nebo zárubních.

Ochranná mřížka je vybavena rychlým zavíráním a tichým zavíráním, které umožňují zavřít mřížka tiše a bezpečně. Dvojitý zámek se zapne okamžitě, jakmile jsou dveře mřížky zavřeny. Mříž lze otevřít v obou směrech a jednou rukou (dospělého).

Technické údaje:
  • Rozměry: 77 až 83,5 cm
  • S prodloužením až 110 cm

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Ochranný kryt BabyDan Perfect Close white
1.967 Kč