osann Mia Nero 2017
Cena
1.755 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-4 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A200838

osann Mia Nero 2017
Autosedačka Mia deluxe se používá od narození do cca 15 měsíců (0-13 kg, třída 0+). Dvojstěnná konstrukce se zvýšenými bočnicemi v oblasti hlavy nabízí optimální ochranu při bočním nárazu. Zvláště jemná tkanina byla vyrobena speciálně pro novorozence. Díky speciálnímu klínu pro novorozence je vaše dítě naprosto bezpečné. Malého pasažéra lze připoutat tříbodovým pásem. V autě je sedačka připoutána tříbodovým pásem na zadním sedadle nebo na sedadle spolujezdce (vypněte prosím airbag) proti směru jízdy. Testováno a schváleno podle ECE R44 / 04. Potah i příslušenství lze odejmout a vyprat (doporučuje se ruční praní).

Technické detaily:
 • Vnější rozměry (délka x šířka x výška): 63 x 50 x 45 cm Rozměry plochy pro ležení: 56 x 24 cm Výška zádové opěrky: 6146 cm Upevnění v autě: Zadní sedadlo nebo sedadlo spolujezdce s deaktivovaným airbagem Instalace: proti směru jízdy Hmotnost: 4 kg Hmotnostní třída: 0 až 13 kg Systém upínání: Tříbodový pás Potah: 100% polyester, praní na 30° C Příslušenství:
   Sluneční stříška
  • Vyjímatelná vložka
  • Ergonomicky tvarované madlo
  • Ochrana proti bočnímu nárazu
  • Funkce houpání
  • Zvláštní klín pro novorozence

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

osann Mia Nero 2017
1.755 Kč
Top značky