OSANN Offroad Set pro Beebop 2015

OSANN Offroad Set pro Beebop 2015

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 2 kusy k dispozici!
MOC¹ 1.908 Kč
1.505 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 403 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A139949

OSANN Offroad Set pro Beebop 2015
S Off-Road setem bez problému pojedete náročným terénem. Osa velkých, nafukovacích koleček je namontována (bez nářadí) místo předního otočného kolečka.

Osa a pneumatiky se dají kdykoli rychle a snadno sundat. Tím jste neustále mobilní a můžete kočárek bez problému rozložit a skladně uložit.

Hmotnost ca. 1,2 kg
Hliníková osa
Průměr nafukovacích koleček: 30,5 cm tlak vzduchu: max. 2.5 bar

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

OSANN Offroad Set pro Beebop 2015
MOC¹ 1.908 Kč
1.505 Kč