❤ Děkujeme za vaši přízeň ❤
❤ Děkujeme za vaši přízeň ❤
Sleva až
1250 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
osann Pep 2018 Black melange

osann Pep 2018 Black melange


Cena
7.550 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A239056

osann Pep 2018 Black melange
Rodiče, kteří dnes chtějí aktivně cetovat, potřebují kočárek, který je stejně dobrý ve městě i při výletech do přírody. Musí být dobře ovladatelný, robustní a především se musí snadno přepravovat. Pep v sobě spojuje všechny tyto pozitivní vlastnosti a stanovuje přitom nová měřítka. Svým moderním designem, elegantním vzhledem a kvalitním zpracováním se považuje za multifunkční zázrak, který je navíc možné snadno ukládat.

Top vlastnosti
Systém 3v1 Vajíčko (k dispozici zvlášť), korbička a sportovní sedačka na jednom podvozku.
Vytvořen pro děti: Prostorná, měkce polstrovaná a odnímatelná korbička, pohodlná sportovní sedačka s bezpečnostním madlem, polstrovaným 5bodovým pásem a vyjímatelnou, extra polstrovanou vložkou na sezení, odpružená kolečka.

Snadná manipulace: Přední kolečka nastavitelná na terén: Otočná pro hladké povrchy nebo pevné uchycení pro nerovný terén. Madlo lze několikrát výškově nastavit a tak individuálně uzpůsobit tělesné výšce rodiče. Kočárek je možné snadno a rychle složit do kompaktního tvaru, váží necelých 10 kg a pohodlně se transportuje s dítětem i bez něj. Korbičku s miminkem je možné z podvozku odejmout (podvozek zůstane v chodbě a miminko se v korbičce jednoduše přenese do bytu). Sportovní nástavbu je možné nainstalovat k podvozku po směru i proti směru jízdy.

Technická data:
  • Hmotnost: 9,15 kg
  • Hliníkový podvozek
  • Velký nákupní košík
  • Rozměry v rozloženém stavu (délka x šířka x výška): 82 x 58 x 29 cm
  • Výška rozloženého kočárku: 110 cm
  • Výškově nastavitelné madlo
  • Materiál potahu: 100% polyester
  • Přední kolečka Ø 16 cm, zadní kolečka Ø 23 cm
  • 2 nástavby (korbička a sportovní sedačka)

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

osann Pep 2018 Black melange
7.550 Kč
Top značky