5 Narozeninových kupónů
5 Narozeninových kupónů
SLEVA až
2500 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
osann RIO i-Size Grey Melange 2019

osann RIO i-Size Grey Melange 2019


Cena
6.037 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A238883

osann RIO i-Size Grey Melange 2019
Ve skandinávských zemích Evropy již pevně etablovaný reboard systém nyní přichází k nám. Reboard, což v překladu znamená něco jako „obráceně“ popisuje systém přepravy autosedaček. Malí cestující jsou přepravováni v opačném směru jízdy.

Co to znamená?
Více bezpečnosti pro děti je ten nejdůležitější aspekt. Dle studií je klasické najetí statisticky nejčastější dopravní nehodou osobních automobilů. V takovém případě má reboard systém lépe ochránit pasažéra před zraněním hrozícím z nárazu nebo airbagu než běžné systémy autosedaček.

Proč?
Protože energie při čelním nárazu nejsilněji působí na dětské tělo a mohou poškodit především oblast krku. Autosedačka typu reboarder vede v případě nehody tuto vzniklou energii okolo autosedačky, takže je tělo dítěte a citlivá oblast krku chráněna v těle autosedačky. Stejně tak může při použití autosedačky ve směru jízdy dojít ke zranění hlavy a krku kvůli rychlým pohybům vpřed a vzad. Dochází ke zmírnění síly nárazu díky autosedačce a její „obrácené“ pozici. Pokud dojde k zadní kolizi, je dítě ve své reboard sedačce relativně daleko od místa nárazu.

Sedačka RIO i-Size má 15x nastavitelnou podpěrnou nohu, připevnění pomocí Ixofixu a navíc systém, který pomocí jednoho tlačítka uvolní isofixová ramena.

Technické detaily:
  • Hmotnost: 11 kg
  • Rozměry (délka/šířka/výška): 48 x 63 x 61 cm

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Naše nejprodávanější

osann RIO i-Size Grey Melange 2019
6.037 Kč
Top značky