Oteplování Okouzlující plněné zvířecí mrože

Oteplování Okouzlující plněné zvířecí mrože


Cena
600 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A259077

EAN: 4260394914680

Oteplování Okouzlující plněné zvířecí mrože
Tento text je přeložen automaticky.
Příjemné teplo s pocitem - Warmies ® od Green life Value daruje uklidňující teplo - každému přesně tak, jak to potřebuje. Existují roztomilé plyšové plyšové hračky, které utěšují děti a veselé Beddy Bears, díky nimž děti usnou. Tepelné polštáře zajišťují pohodu ve všech situacích a pro mnoho lidí jsou plyšová plyšová plněná zvířata nyní po práci docela jednoduše součástí útulného večera.

100% mazlivá venku, 100% přirozená uvnitř! - S Warmies ® máte vždy dobrý pocit, že jste zcela v bezpečí: neobsahují škodlivé látky. Všechny barvy jsou neškodné a přírodní výplně a vysoce kvalitní materiály jsou zpracovávány k dokonalosti.

Zde přichází hrdina Arktidy! Útulný mrož Warmies ® poskytuje příjemné teplo.
Načechraný měkký mrož je dobře vyzbrojený proti chladu. Největší pečeť v Arktidě miluje spaní, mazlení se až po svého nového majitele a miluje rozsáhlé opalování. Pochází z ledových oblastí a těší se na výlet do teplejších podnebí a šíří příjemné teplo a vůni levandule.

Podrobnosti o produktu:
 • Barva: Mrož
 • Materiál: plyš (100% polyester)
 • 100% přírodní výplň
 • Výplň: Levandule z prosa
 • Zima: 100% mikrovlny
 • Léto: 100% kompatibilní s lednicí
 • Rozměry: 32 cm
 • Hmotnost: 760 gramů
Mikrovlnná trouba topení
 • Zahřívejte v mikrovlnné troubě po dobu 30 sekund při maximálním výkonu 800 wattů.
 • Teplé walmy by se měly zahřívat pouze v mikrovlnné troubě.
 • Chcete-li vychladnout, vložte produkt zabalený do plastového sáčku do mrazicího oddílu na 20 minut nebo do chladničky na 1 hodinu.
reference
Pro rovnoměrné zahřívání distribuce, před použitím opatrně hnětete a zkontrolujte teplotu na citlivé části těla (např. ohýbání paže).

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Oteplování Okouzlující plněné zvířecí mrože
600 Kč