Our Generation - Přírodovědná laboratoř v učebně
1.094 Kč
Cena
1.010 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A307473

EAN: 062243344938

Our Generation - Přírodovědná laboratoř v učebně
Tento text je přeložen automaticky.
Oblečte loutkám laboratorní zástěru a ochranné rukavice, aby byly při provádění pokusů dostatečně chráněny.

Připravte mobilní pracovní stůl se zkumavkami, baňkami a kádinkami a experimentujte s novými zajímavými technikami míchání. Bunsenův hořák v sadě může dokonce svítit, takže vypadá ještě realističtěji! Pomocí miniaturního mikroskopu, který navíc svítí, můžete zkoumat a analyzovat i ty nejmenší detaily. Objektiv v laboratoři je dokonce funkční! Model kostry je ideální způsob, jak se s panenkami naučit anatomii... a navíc je to zábava! A zároveň je to zábava! Jaké jméno dáte své kostře? Budeme mu říkat "Telly Skelly"!

Pomocí velké periodické tabulky se společně naučíte poznávat jednotlivé prvky a brzy budete umět rozeznat draslík od hořčíku. Do zápisníku si zapisujte všechny nejdůležitější objevy, abyste měli přehled o tom, kdy přesně jste provedli který úspěšný experiment. Po tak úspěšném dni se zítra určitě přijďte podívat na další experiment!

Podrobnosti o produktu:
  • Pro panenky o velikosti 46 cm
  • Obsah: 1 zástěra,1 pár rukavic,1 tyčový model kostry a stojan,1 vozík,1 Bunsenův hořák se světlem,1 Erlenmeyerova baňka,1 kádinka,1 Florencova baňka,1 mikroskop se světlem a objektivem,3 zkumavky,1 stojan na zkumavky,1 brýle,2 ampule,1 láhev s krystaly,1 gumová baňková pipeta,1 odměrka,1 tužka,1 fix s víčkem,1 sešit,1 učebnice,1 periodická soustava.
  • Materiál: plast, karton
  • Věk: od 3 let
Upozornění
Nevhodné pro děti do 3 let! Nebezpečí udušení kvůli malým částem, které lze spolknout.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Hodnocení

Hodnocení zákazníků: Our Generation - Přírodovědná laboratoř v učebně
5
2 Hodnocení zákazníků
 
5 hvězdičky
| 2
 
4 hvězdičky
| 0
 
3 hvězdičky
| 0
 
2 hvězdičky
| 0
 
1 hvězdička
| 0
Co je eKomi?

100% skutečná odezva od zákazníků

Všechny recenze produktů pocházejí od skutečných zákazníků, kteří si zboží u nás zakoupili.

Naše nejprodávanější

Our Generation - Přírodovědná laboratoř v učebně
Our Generation - Přírodovědná laboratoř v učebně
1.094 Kč
1.010 Kč