Our Generation příslušenství ke snídani
Cena
781 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-4 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A300446

EAN: 062243412811

Our Generation příslušenství ke snídani
Tento text je přeložen automaticky.
Připravte si lahodnou snídani, než vyrazíte do širokého světa!
Shromážděte své oblíbené panenky a připravte stůl s talíři, šálky a spoustou lahodných snídaňových pokrmů, než začnete svůj den.

Kdo dostane lahodné dánské bobulové pečivo, sladký croissant a velkou vafli? Sdílejte lahůdky a předejte je kolem stolu, aby si je všichni užili! Vezměte si pořádný doušek Orange nsaft z hezké sklenice a dejte vám i vašim panenkám trochu vitaminu C! Jídlo má super realistické detaily, díky nimž jsou imaginativní hry ještě zábavnější!

Kdo měl hlad a stěží se dočkal, až položí další snídani?

Podrobnosti o produktu:
  • Obsah:
  • 1 koš na chléb, 2 poloviny croissantu, 1 krajíc chleba, 1 dezert, 2 sklenice Orange nsaft, 1 hrnek na kávu, 2 šálky, 2 podšálky, 2 malé lžíce, 1 cukřenka, 1 džbán na mléko, 1 vařené vejce, 1 velká vafle, 2 talíře na večeři, 2 kroužky na ubrousky, 2 ubrousky, 2 nože, 2 vidličky,
  • Věk: Od 3 let

Pozor!
Nevhodné pro děti do 3 let. Nebezpečí udušení malými částmi, které lze spolknout!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Our Generation příslušenství ke snídani
781 Kč