Our Generation - Příslušenství Styling Curly Splendour

Our Generation - Příslušenství Styling Curly Splendour


1.194 Kč
Cena
1.131 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
do 2-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A300990

EAN: 062243253070

Our Generation - Příslušenství Styling Curly Splendour
Tento text je přeložen automaticky.
Proměňte svou panenku v kudrnatou hlavu pomocí sady příslušenství Stylish Curls! Dopřejte svým panenkám zcela nový vzhled s vlnitým nebo kudrnatým účesem, který nepoškodí vlasy vaší panenky. Květinovou pláštěnku ze salonu oblečte na panenku jako první, aby byl obleček čistý a suchý. Pomocí rozprašovače s jemnou mlhou lehce navlhčete část vlasů panenky vodou. Tuto část vlasů jemně vyčešte a obtočte kolem kulmy. Přichyťte stočený pramen k hlavě sponkou. Pak nechte vlasy panenky uschnout na vzduchu a voilá - krásné kudrny a vlny!

Nezapomeňte, že panenku nikdy nevystavujte teplu! Chcete-li změnit kudrlinky zpět na rovné vlasy, jednoduše vlasy panenky znovu navlhčete vodou a vyčešte je. Nechte ji znovu uschnout na vzduchu. Vaše panenky si zamilují zcela nový vzhled. Použijte sadu k osvěžení kudrlinek pro panenky, které již kudrnaté vlasy mají, nebo buďte opravdu kreativní a vytvořte kudrlinky i pro své koníky!

Podrobnosti o produktu:
  • Obsah: 1 kartáč na vlasy, 1 sprej, 1 hřeben, 8 sponek, 6 natáček, 1 pláštěnka.
  • věk: od 3 let
<span style = color :#009FB7>Pozor!
Obsahuje malé části, které lze spolknout. Nebezpečí udušení. Nevhodné pro děti do 3 let.
Neošetřujte vlasy panenek teplem!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Our Generation - Příslušenství Styling Curly Splendour
Our Generation - Příslušenství Styling Curly Splendour
1.194 Kč
1.131 Kč