Our Generation příslušenství zahradnice
-16%
709 Kč
Cena
597 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
112 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A300447

EAN: 062243352957

Our Generation příslušenství zahradnice
Tento text je přeložen automaticky.
Zde najdete vše, co vaše panenky potřebují k uskutečnění svých nápadů v zahradě! Tato sada zahradního příslušenství obsahuje vše, co potřebujete pro péči o rostliny ve vaší zahradě. Oblečte panenky s rozkošnými žlutými a bílými pruhovanými gumovými botičkami, aby byly jejich nohy v teple a suchu při procházení zahradní postelí. Kolenní chránič pomáhá vaší panence zůstat na zemi pro pohodlnější pohyb. Se zalévací nádobou, postřikem, lopatou, hráběmi a zahradními nůžkami má malý zahradník vše, co potřebuje k péči o zahradu. Dva balíčky semen a rostlina v květináčích dávají této okouzlující sadě završení. A nezapomeňte na zahradního trpaslíka! Vypadá skvěle v každém rohu zahrady. Zjistěte více o tom, jak rostliny rostou s touto sadou!

Podrobnosti o produktu:
  • Obsah: 1 pár gumových holínek, 1 hrnec, 1 květina, 1 konev, 1 zahradní trpaslík, 1 láhev s rozprašovačem , 1 zahradní nůžky, 1 lopata, 1 hrábě, 1 zahradní podložka na koleno, 2 vaky na semeno
  • Věk: Od 3 let

Pozor!
Nevhodné pro děti do 3 let. Nebezpečí udušení malými částmi, které lze spolknout

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Our Generation příslušenství zahradnice
Our Generation příslušenství zahradnice
709 Kč
597 Kč